Галичина.Інфо

13 жовтня розпочнеться проща до Билич

13 жовтня розпочнеться проща до Билич 13-14 жовтня на храмове свято Покрови Пресвятої Богородиці відбудеться проща до відпустового місця у Биличах, Старосамбірського району. Про це повідомив отець Володимир Нестер, духовний опікун та відповідальний за розбудову у селі Чудотворного місця.

Десятки тисяч паломників зі всієї України приїжджають у село Биличі Старосамбірського району до чудотворного джерела. За місцевими переказами, у цьому місці було об’явлення Пресвятої Богородиці.Біля ніг Богородиці з'явилося джерело, від якого почав мандрувати потічок.Розповідають, що ця вода має надзвичайну силу та лікує хворих, особливо тих, хто має проблеми із зором.

Проща у Биличі відбувається двічі на рік: у неділю всіх святих (перша неділя після Зіслання Святого Духа) та на свято Покрови Пресвятої Богородиці 14 жовтня.

Програма прощі


Четвер 13 жовтня
9.00 – Служба Божа.
18.00 – Велика Вечірня із Литією.
19.30 - Похід із свічками та Молебень біля фігури Матері Божої
21.00 – Нічні чування. (молитовна вервиця,

П’ятниця 14 жовтня
10.00 – Утреня, сповідь
11.00 – Молебень до Богородиці, прикладаннядо ікони та мощей.
11.30 – Чин Освячення води
12.00 – Божественна Літургія

Літургія та концертна програма за участю хору «СТРІТЕННЯ» Українського Католицького Університету.

Рекомендовано до перегляду:

» » » 13 жовтня розпочнеться проща до Билич

топ

  Цей день в історії.
  23 жовтня:

  1942 - в табір Белжец (Польща) вивезено 1179 євреїв з Дрогобича, 1020 осіб – з Борислава, 460 – з Самбора, 800 – з Стрия Дрогобицької області.

  1971 - Верховний архієпископ УКЦ кардинал Й.Сліпий під час нарад Ватиканського Синоду єпископів Католицької церкви і в присутності папи Павла VI виступив із промовою в обороні переслідуваної Української церкви, заявивши, що вона понесла величезні жертви, про які у Ватикані ніхто не згадував, оскільки для Ватиканської дипломатії греко-католики УРСР і Польщі стояли на перешкоді.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014