Галичина.Інфо

У Львові відкрили бібліотечний ретро-музей

У Львові відкрили бібліотечний ретро-музей 29 вересня у Львові відкрили перший бібліотечний ретро-музей. Захід відбувся в межах церемонії відкриття публічного доступу до Інтернету в бібліотеках Центральної бібліотечної системи для дорослих м. Львова, що стали переможцями конкурсу програми «Бібліоміст».

У межах заходів організатори демонстрували нові бібліотечні послуги, які будуть доступні читачам бібліотек.

Головною метою проекту Центральної міської бібліотеки ім. Лесі Українки (вул. Мулярська, 2) є надання інформаційної підтримки багатодітним родинам та молодим сім’ям з юридичних та правових питань, психології, медицини, виховання дітей, працевлаштування тощо.

Окрім урочистої частини, запрошені побачили театральне дійство «Бібліотека розкриває твої можливості» та виставку «Ми вміємо все».

Проект бібліотеки на вул. Хуторівка, 22 філії №33, написаний спільно з Центром реабілітації інвалідів, розрахований на молодих людей з обмеженими можливостями.

Метою проекту бібліотеки на вул. Повітряній, 88 філії №15 є інформаційна підтримка талановитих дітей з малозабезпечених сімей, а бібліотека-філія №6, що на вул. Городоцькій, 139, допомагатиме студентам перших курсів, які проживають в гуртожитках, адаптуватись до життя у місті.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відкрили бібліотечний ретро-музей

топ

  Цей день в історії.
  28 травня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014