Галичина.Інфо

У Львові відбудеться фестиваль автентичного мистецтва «Веретено»

У Львові відбудеться фестиваль автентичного мистецтва «Веретено» 9 жовтня у Львові у Музеї народної архітектури та побуту відбудеться Фестиваль автентичного мистецтва «Веретено». В межах фестивалю будуть проводити майстер-класи з народної іграшки, прядіння та ткацтва, показ колекції сучасного вишитого одягу за національними мотивами.

Участь у фестивалі «Веретено» візьмуть етнографічні та фольклорні колективи із Галичини, Полісся, Бойківщини, Гуцульщини. У їхньому виконанні – давні обряди, фольклорні пісні, танцювальні мелодії у виконанні троїстих музик, а також обрядодії у виконанні дитячих фольклорних колективів. Розпочнеться фестиваль о 13.00. Про це повідомили у прес службі міської ради.

Розважатимуть всіх присутніх заслужена артистка України Марта Шпак, яка виконає обрядові пісні та авторські композиції та фольк-гурт «Божичі» (м. Київ).

Організаторами фестивалю є Музей народної архітектури і побуту та ГО «Обереги».

Донести до широкого кола чисту енергію давнього мистецтва, пробудити живий інтерес до матеріальної та духовної традиційної культури – саме таке завдання поставили перед собою організатори фестивалю автентичного мистецтва «Веретено».

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відбудеться фестиваль автентичного мистецтва «Веретено»

топ

  Цей день в історії.
  30 березня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014