Галичина.Інфо

Стадіон «Скіф» у Львові відкриють у листопаді

Стадіон «Скіф» у Львові відкриють у листопаді Спортивний комплекс Львівського державного університету фізичної культури, «Скіф», відкриють у листопаді, повідомив 7 жовтня на брифінгу голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк. Водночас він висловив низку зауважень щодо підготовки спорткомплексу.

«Основні зауваження – не до будівельників, а до керівництва університету фізичної культури, до ректора, які ще в червні цього року отримали доручення і рішення нашої спільної наради щодо облаштування самого манежу і приведення фасаду до загальної норми. Це має бути спортивний комплекс, а не тільки сам стадіон. На жаль, керівництво університету не виконало це доручення. Зараз будемо вивчати самі причини», - зазначив Михайло Цимбалюк під час брифінгу, який відбувся безпосередньо на об’єкті.

«Дуже прикро, що ціле літо було втрачено на підготовку, за словами ректорами, проектної документації, затвердження і погодження, а зараз тільки починаються впорядкувальні роботи. Це – дуже прикро, але це – тема окремої розмови», - додав він.

Голова Львівської ОДА вказав також на те, що поле на стадіоні «Скіф» є посівним, і додав, що навколо поля будуть облаштовані бігові доріжки, що дозволить проводити не лише футбольні змагання. Також він висловив задоволення тим, що трибуни гарно вписалися в навколишній ландшафт.

Здача об’єкту в експлуатацію, за словами Михайла Цимбалюка, планується у листопаді.

Нагадаємо, що спортивний комплекс «Скіф» під час Євро-2012 використовуватиметься, як тренувальна база для футбольних команд.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Стадіон «Скіф» у Львові відкриють у листопаді

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014