Галичина.Інфо

У центрі Львова збудують торгово-офісний будинок

У центрі Львова збудують торгово-офісний будинок Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив документацію на проектування та будівництво ТзОВ «Екобудцентр» торгово-офісного будинку-вставки на вул. Лесі Українки, 29 (на місці колишнього прийому склотари) зі знесенням існуючих на ділянці будівель і споруд.

У рішенні виконкому зазначається, що ТзОВ «Екобудцентр» має розробити генплан комплексного благоустрою території будівництва з існуючим благоустроєм прилеглої території, а також надати архітектурно-композиційним вирішення новому об’єкту сучасної інтерпретації образу, цілісності та виразності об’єму і звернути увагу на формування фасадів споруди. Окрім того, вимагається збереження характерної для середмістя Львова ритміки та масштабності будівлі і підпорядкованість проектованої будівлі сформованому історичному середовищу.

Зазначимо, що під час розгляду проекту рішення головуючий на засіданні виконкому перший заступник львівського міського голови Олег Синютка поцікавився, чи ТзОВ «Екобудцентр» має можливості швидко збудувати об’єкт. Начальник управління архітектури Юрій Криворучко висловив переконання, що може, оскільки проект пройшов усі погодження.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У центрі Львова збудують торгово-офісний будинок

топ

  Цей день в історії.
  22 вересня:

  1939 - У Винниках, об 11.00 підписано угоду між командуванням польського гарнізону у м. Львові і радянськими військовим командуванням про передання м. Львова Червоній армії. О 14.00 польські війська почали складати зброю, о 15.00 з’єднання 2-го кавалерійського корпусу у пішому строю сумісно з танками 24-ї, 38-ї та 10-ї танкових бригад вступили у місто. Пункт 8 підписаної польською і радянською сторонами угоди гарантував офіцерам польської армії особисту свободу і недоторканість їхнього особистого майна, право на виїзд до зарубіжних країн. Ці умови не було виконано: при виході з міста обеззброєні колони поляків були оточені частинами Червоної армії і НКВС та відправлені до концтаборів.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014