Галичина.Інфо

Етноцид в Україні

Етноцид в Україні Адміністратор та патрульний Укр-Вікі "Вальдимар" видалив статтю "Галичани (нація)" як таку що містить "оригінальне дослідження". Тобто мовою Вікі це означає що, факт існування Галицької національності нібито вперше був ужитий саме в цій статті і ніколи до цього. Користувач "Вальдимар" (справжнє ім`я — Володимир, місце народження — місто Черкаси, е-mail — volodimir50@yandex.ru) 5 серпня 2011 року був нагороджений за створені статті про Росію, написані у рамках тематичного Місяця Московії. І ось, два місяця потому, вищезгаданий адміністратор Укр-Вікі пише в обговоренні статті "Галичани (нація)" наступне: "...Статтю краще сюди не виставляти, адже вона підпадає під критерії швидкого вилучення. Я її одразу видалю. (Вальдимар 14:39, 9 жовтня 2011)".

Нагадаємо, найближчим конкурентом що випереджає Українську Вікіпедію (станом на 18:30, 09 жовтня 2011 року) на 35041 статей є Каталонська Вікіпедія (Вікіпедія нації без держави, - на сьогодні Каталонія перебуває в складі Іспанії).
Також звернімо увагу, що ще донедавна Українці були в подібній ситуації, перебуваючи у складі УРСР і СРСР.
Незасвоєнні уроки історії призводять до повторення помилок і їх наслідків, - свого часу СРСР розвалився зсередини, що ж чекає на Україну в майбутньому?..

Ймовірність певних можливих прогнозів легко простежується... На грудень 2012 року в Україні заплановано проведення Всеукраїнського перепису населення. Тобто, гіпотетично, кожен громадянин України матиме змогу задекларувати свою національну приналежність! В тім числі кожен Галичанин з українським паспортом матиме право на це! Гіпотетично!.. Насправді ж - ні!

Бути Галичанином в Україні заборонено! Про це свідчать результати минулого перепису: зокрема, автор цих слів невдовзі після перепису 2001 року, отримавши (в зв'язку з виконанням службових обов'язків) доступ до власної облікової картки, в графі національність зауважив запис "українець"!
Нагадаємо, (станом на 1 жовтня 2010 року) в Україні проживає щонайменше 4 648 тисяч Галичан (не рахуючи Галицьких імігрантів до столиці та инших регіонів, а надто поза межами держави) - а це понад 10% населення країни!

Але правди не приховати - в Україні все ще триває етноцид Галицької нації! Ці процеси відбуваються як на державному, так і на побутовому рівні...

...Автор сподівається, що читачам ніколи не доведеться переживати жахіття та утиски в результаті етнонаціональної політики держави та співгромадян, спрямованої на знищення Вашої нації.

Стаття "Галичани (нація)", котра до моменту видалення існувала в Укр-Вікі протягом трьох місяців, викладена для ознайомлення в рубриці "Історія" без правок і редагувань: прочитатиПісля написаного:

10 жовтня 2011, 20:10
В зв'зку з неправомірним вилученням, статтю було поновлено вранці 10 жовтня, проте, хоча в передруці розміщеному на нашому сайті було вказано що "Матеріали дозволено використовувати на умовах GNU FDL без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike", а також зазначено першоджерело, а сам матеріал був опублікований після розміщення на Укр-Вікі, статтю знов було вилучено. Автора заблоковано за нібито порушення ним його ж авторських прав! Відповідальність за сповнені маразму дії лежить на адміністраторові Укр-Вікі Yakudza (справжнє ім'я - Анатолій, з Донецька, ICQ 44343887, Skype: yakudza-wiki).

Рекомендовано до перегляду:

» » » Етноцид в Україні

топ

  Цей день в історії.
  16 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014