Галичина.Інфо

У Львові проведуть Марш слави УПА

У Львові проведуть Марш слави УПА Голова Львівської обласної ради підписав розпорядження про відзначення 69-ої річниці створення Української повстанської армії (УПА).

Зокрема, 12 жовтня о 10.00 відбудеться панахида та покладання квітів до могили видатного політичного діяча українського національного руху Лева Ребета на Личаківському цвинтарі (до 54-их роковин від дня загибелі).

14 жовтня о 9.30 відбудеться покладання квітів до Меморіалу невідомому вояку УПА та до пам’ятника Степанові Бандері у Львові, о 14.00 відбудуться урочисті збори в сесійній залі Львівської обласної ради за участі ветеранських організацій.

15 жовтня о 15.00 пройде святковий концерт з нагоди 69-ої річниці утворення УПА на площі біля пам’ятника І. Франкові.

Окрім цього, 16 жовтня о 12.00-13.00 у Львові відбудеться Марш слави УПА (пл.Митна - пл.Галицька - пр.Свободи - пл.Ринок) та військово-історичне театралізоване дійство "Бій відділів УПА проти підрозділів військ НКВД". Заявку на проведення цього дійства подало Товариство пошуку жертв війни «Пам’ять».

16 жовтня о 13.00 - перепоховання останків вояків Української Повстанської Армії в с. Гавареччина Золочівського району.

19 жовтня – передання віднайденого архіву УПА Національному музею-меморіалу пам'яті жертв окупаційних режимів "Тюрма на Лонцького".

Також запрошено депутатів Львівської обласної ради до участі в урочистих заходах з нагоди 69-ої річниці створення Української Повстанської Армії, які відбудуться 14 жовтня у Києві.

На відзначення 69-ої річниці створення УПА, відповідно до програми урочистих заходів на 2011 рік, затвердженої рішенням Львівської облради, було передбачено 15 тис. грн.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові проведуть Марш слави УПА

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014