Галичина.Інфо

В африканців та українців вимагатимуть відбитки пальців для шенгенської візи

В африканців та українців вимагатимуть відбитки пальців для шенгенської візи Шенгенську візу можна буде отримати тільки після проходження процедури дактилоскопії. З вівторка процедуру повинні будуть проходити всі громадяни північноафриканських держав, які в'їжджають до країн шенгенської угоди. Протягом двох років вимога пошириться на всі країни, що не входять до Шенгену, повідомляється на сайті Єврокомісії.

"Процедура зняття відбитків пальців буде швидкою і простою. Заявнику потрібно лише помістити пальці на поверхню цифрового сканера при подачі документів на візу. Протягом наступних п'яти років відбитки зніматися вже не будуть, а через п'ять років вони будуть вилучені із системи," - йдеться у документі .

Відбитки пальців будуть збиратися для нової інформаційної візової системи VIS, яка у вівторок була запущена в 25 країнах Шенгенської угоди. Нова система дозволить прискорити процес обробки заяв на візи. Крім того, за допомогою системи VIS консульства зможуть швидко отримувати інформацію про те, коли і куди громадянин минулого разу отримував візу.

На думку представників Євросоюзу, відбитки пальців допоможуть боротися з практикою "оренди паспортів" яку часто використовують громадяни азіатських країн. За дві тисячі євро вони можуть "орендувати" паспорт з багаторазовою шенгенською візою і в'їхати з ним в шенгенську зону, а потім відправити його поштою назад, так що паспорт можна використовувати знову.

Як повідомляє видання Euobserver.com, на створення системи VIS Євросоюз витратив 91 мільйон євро. Підтримка сервера VIS, розташованого в Страсбурзі, буде коштувати ще 20 мільйонів євро. Але доходи з 13 000 000 шенгенських віз, які видаються щорічно, вартістю по 16 євро кожна, значно перевершують ці витрати.

Рекомендовано до перегляду:

» » » В африканців та українців вимагатимуть відбитки пальців для шенгенської візи

топ

  Цей день в історії.
  3 грудня:

  1877 — народився Степан Рудницький, український географ, засновник української наукової географії i географії України.

  1920 — польський сейм ліквідував територіальну окремішність Галичини. Для позначення етнічної території Східної Галичини введено термін «Східна Малопольща», зникли з вживання слова «українець», «український», повернулися «русин», «руський».

  1987 — народився поет, перекладач і есеїст Андрій Любка.

  2004 — Верховний Суд України ухвалив рішення, згідно з яким результати виборів Президента України 21 листопада 2004 року були сфальсифіковані.

  2010 — вночі міліція та спецпідрозділ «Беркут» силоміць демонтували наметове містечко протестувальників проти нового Податкового кодексу України на майдані Незалежності в Києві.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014