Галичина.Інфо

Львів за підтримки США реалізовуватиме проект у сфері паркування

Львів за підтримки США реалізовуватиме проект у сфері паркування 13 жовтня Львівська міська рада підписала Меморандум про взаєморозуміння між Львівською міською радою та FHI Development 360 LLC щодо співробітництва в рамках Програми розвитку публічно-приватного партнерства.

Меморандум підписали міський голова Андрій Садовий та керівник Проекту Алан Піпер, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Ми раді налагодити співпрацю з Львівською міською радою в питаннях надання необхідної допомоги, консультацій, наданням послуг і технічних, і юридичних, а також навчання і розвитку спроможності займатися проектами в сфері паркування. Львів був відібраний нашою програмою не випадково, а завдяки тому іміджу і тій репутації, яку має Львів серед різних програм-донорів, які працюють в Україні. Репутація міста – це місто, яке є найбільш прогресивним і найбільш оперативно підхоплює всі сучасні світові тенденції, місто готове до реалізації проектів, в тому числі, в рамках державно-приватного партнерства», - зазначив під час брифінгу керівник програми Алан Піпер.

USAID (Агентство США з міжнародного розвитку) є одним із найбільших в світі донорів, що діє від імені уряду США у фінансуванні проектів міжнародної технічної допомоги. В Україні USAID працює з 1991 року і за цей час профінансовано сотні проектів підтримки розвитку демократії, свободи слова, малого та середнього бізнесу, сільського господарства, а також в оборонній сфері та створення важливих інституцій державного управління на понад мільярд доларів США.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Львів за підтримки США реалізовуватиме проект у сфері паркування

топ

  Цей день в історії.
  5 грудня:

  1918 — проголошено Руську Народну Республіку Лемків.

  1918 — почалися бої за Хирів між військами УГА та польськими частинами.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014