Галичина.Інфо

Зовнішня торгівля Львівщини з ЄС - $2,1 млрд, з СНД - $0,5 млрд

Зовнішня торгівля Львівщини з ЄС - $2,1 млрд, з СНД - $0,5 млрд У географічній структурі зовнішньої торгівлі Львівщини товари з ЄС становлять 2,1 мдрд доларів США, з СНД - тільки 531 млн доларів.

Про це повідомив 14 жовтня на ХІ Економічному форумі голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк. Він наголосив на вигідному розташуванні України щодо європейських партнерів. "Також це достойна логістика, яка розвинута. До речі, величезного прискорення Львівщині надала підготовка до Євро-2012, завдяки якій у нас розвинена мережа готелів, ресторанів, прикордонних переходів, покращено стан доріг, надсучасний комплекс аеропорту. "Це дає нам об’єктивні підстави дійсно вважатися воротами України до ЄС", - сказав Цимбалюк. Він зауважив, що українські Карпати – єдині гори в Європі, які ще не повністю освоєні приваблива рекреаційно та інвестиційно. Він додав, що на Львівщині також є перспективи для інвестування в сільське господарство. "Багато родючих угідь незадіяно", - пояснив він.

Також на брифінгу 14 жовтня голова Львівської ОДА повідомив що з весни наступного року на Львівщині курсуватиме два потяги Львів-Трускавець. На сьогодні, за його словами, триває реконструкція залізничного полотна за сполученням Львів-Київ, також триває реконструкція залізниці, яка з’єднує Львів із Закарпаттям. Є унікальна можливість з Києва без пересадок доїхати до Славського. З його слів, також заплановано оновити рухомий склад залізниці.

Цьогорічний Міжнародний економічний форум в Трускавці відвідало 652 особи з 22 країн світу, серед них США, Німеччини, Московії, Китаю, Канади, Італії, Швейцарії, Казахстану, Грузії, Ісландії. Про це заявив під час підсумкової прес-конференції голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк. З презентаціями та доповідями виступило 56 доповідачів з України, Чехії, США, Канади, Австрії, Китаю, Польщі, Німеччини, Білорусії. 205 підприємців і промисловців представляли регіони України, в першу чергу Львівщину, 55 – іноземний бізнес багатьох країн світу, серед них Австрію, Бельгію, Китай, Німеччину, Польщу, США, Чехію, Швейцарію та інші країни. Висвітлювати роботу Форуму приїхали рекордна кількість журналістів - 136 осіб, серед яких представники ЗМІ Китаю, Польщі, Московії та України.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Зовнішня торгівля Львівщини з ЄС - $2,1 млрд, з СНД - $0,5 млрд

топ

  Цей день в історії.
  2 березня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014