Галичина.Інфо

Американці хочуть добувати на Львівщині сланцевий газ

Американці хочуть добувати на Львівщині сланцевий газ Американці хочуть добувати у Львівській області сланцевий газ. Про це повідомив голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк 15 жовтня.

"Я вчора мав розмову на цю тему з представниками американської офіційної делегації. Вони цікавились позицією місцевої влади щодо американських інвесторів в добуванні сланцевого газу на Львівщині. Нас тішать геологічні дані про наявність сланцевого газу в цілому. Є позиція КМУ, є конкретні доручення, опрацьовуються нормативно-правові акти, які б давали можливість добувати такий газ в Україні”, - зазначив Михайло Цимбалюк.

За словами губернатора, американців цікавило питання прозорості тендерів. «Та це відноситься до позиції центральних органів влади. Підтримуємо пропозицію інвестора, але теж хочемо бачити заключення фахівців щодо екології, навколишнього середовища, як це буде відбиватись на території області. Я сказав американській стороні, що буде дискусія", - додав Михайло Цимбалюк.

Голова Львівської ОДА запропонував фахівцям провести семінар на Львівщині про сучасні технології добування, а також про те, що це принесе регіону окрім дивідендів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Американці хочуть добувати на Львівщині сланцевий газ

топ

  Цей день в історії.
  2 березня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014