Галичина.Інфо

Канадський прем’єр написав Януковичу листа щодо Тимошенко

Канадський прем’єр написав Януковичу листа щодо Тимошенко Прем’єр-міністр Канади Стівен Гарпер занепокоєний політичним підґрунтям переслідування лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко. "Україна та Канада мають особливі партнерські відносини, які формувалось поколіннями українських мігрантів у Канаді. Тому я глибоко занепокоєний останніми подіями у Вашій країні, зокрема очевидною політичною вмотивованістю судового процесу проти колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко", – йдеться у листі Стівена Гарпера президенту України Віктору Януковичу.

Прем’єр-міністр Канади наголошує, що за оцінками численних міжнародних експертів судовий процес проти Юлії Тимошенко не відповідає загальноприйнятим нормам належної правової процедури та справедливості. "Канада переконана, що справедлива та незалежна судова система є важливою складовою демократичного управління. Як Ви пам’ятаєте, під час нашої спільної прес-конференції у Києві у жовтні 2010 року я закликав Україну міцно триматись її відданості демократії. Я не можу переоцінити потенціальні негативні наслідки поточного судового процесу проти Юлії Тимошенко як для майбутніх відносин України з Канадою, так і для довготривалого демократичного розвитку Вашої країни", - йдеться в листі.

"Наші позитивні двосторонні відносини з часу здобуття Україною незалежності базувались на спільній повазі до демократії, прав людини та верховенства права. Канада залишається рішучим прихильником зусиль щодо побудови мирної, демократичної та заможної України. Ми продовжуватимемо співпрацювати з Україною задля досягнення цієї мети", - резюмує Стівен Гарпер.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Канадський прем’єр написав Януковичу листа щодо Тимошенко

топ

  Цей день в історії.
  22 листопада:

  1924 — Народився Фостун Святомир, письменник, журналіст, громадський діяч.

  1938 — Чехословаччина визнала автономію Закарпаття.

  2004 — початок Помаранчевої революції.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014