Галичина.Інфо

13 осіб відповідатиме за зникнення зброї з університету МВС у Львові

13 осіб відповідатиме за зникнення зброї з університету МВС у Львові Через викрадення 126 одиниць вогнепальної та навчальної зброї Львівського державного університету внутрішніх справ проти 13 осіб прокуратура порушила кримінальні справи.

Кримінальну справу порушено 13 жовтня за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.262, ч.3 ст.364., ч.1 ст.263 КК України, а саме: заволодіння вогнепальною зброєю шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, умисного приховування службовими особами фактів нестачі зброї, за фактами зберігання, придбання і збуту вогнепальної зброї.

Слідча група під час розслідування провела 10 оглядів місць подій, 24 обшуки, 11 виїмок необхідної документації, допитано понад 40 свідків, призначено 30 експертиз та вилучено 31 одиницю викраденої вогнепальної та навчальної зброї, а також велику кількість різних бойових припасів.

Крім цього, за результатами досудового слідства порушено кримінальні справи стосовно трьох службових осіб Львівського державного університету внутрішніх справ за ч.2 ст.262, ч.3 ст.364 КК України.

Також стосовно 10 осіб порушено кримінальні справи за ч.1.ст 263 КК України (зберігання, придбання, збут вогнепальної зброї). На даний час, усіх осіб стосовно, яких порушено кримінальні справи, затримано у порядку, передбаченому ст. 115 КПК України, за підозрою у вчиненні вказаних злочинів та до суду внесено подання про обрання їм запобіжного заходу взяття під варту.

За результатами розгляду подань, двох осіб судом уже взято під варту, серед яких одна службова особа Львівського державного університету внутрішніх справ. Щодо ще одного підозрюваного слідчим обрано запобіжний захід підписку про невиїзд.

«На даний час, досудове слідство у вищевказаних кримінальних справах триває, проводяться інші слідчі дії та оперативні заходи, спрямовані на встановлення осіб, причетних до даних злочинів, а тому будь-яка інша (крім офіційної) інформація про дані досудового слідства не може бути розголошена з метою уникнення перешкоджання встановленню істини у цих справах», – зазначають в прокуратурі.

Рекомендовано до перегляду:

» » » 13 осіб відповідатиме за зникнення зброї з університету МВС у Львові

топ

  Цей день в історії.
  15 липня:

  1410 — відбулася Грюнвальдська битва між військами Тевтонського ордену та об\'єднаними військами Королівства Польського і Великого князівства Литовського, Руського і Жемайтійського.

  1919 - розпочався перехід урядових структур ЗУНР, галицьких біженців та Галицької армії через р. Збруч. УГА нараховувала 12 піших і одну кінну бригади чисельністю біля 50 тис. вояків, на озброєнні яких знаходилось 603 кулемети і 187 гармат. Разом з тиловими частинами Галицьке військо складало близько 85 тис.

  1920 - польський уряд ухвалив ряд постанов “Про проведення земельної реформи в Західній Україні”, згідно з якими земельна реформа проводилася шляхом парцеляції, тобто поділу великих поміщицьких маєтків на невеликі ділянки (парцели) і продажу їх селянам та осадництва, що передбачало утворення окремих садиб (осад). При цьому землею наділялося першочергово польське населення, щоб збільшити його питому вагу в краї.

  1920 - нота уряду ЗУНР до Найвищої Ради Антанти, в якій закликалося визнати державну самостійність Східної Галичини. З цього моменту екзильний уряд на чолі з Є. Петрушевичем повернувся до старої назви “Західно-Українська Народна Республіка”. Концепція державної самостійності Східної Галичини була схвалена трудовою (УНТП), радикальною (УРП) та християнсько-суспільною (УХСП) партіями.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014