Галичина.Інфо

13 осіб відповідатиме за зникнення зброї з університету МВС у Львові

13 осіб відповідатиме за зникнення зброї з університету МВС у Львові Через викрадення 126 одиниць вогнепальної та навчальної зброї Львівського державного університету внутрішніх справ проти 13 осіб прокуратура порушила кримінальні справи.

Кримінальну справу порушено 13 жовтня за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.262, ч.3 ст.364., ч.1 ст.263 КК України, а саме: заволодіння вогнепальною зброєю шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, умисного приховування службовими особами фактів нестачі зброї, за фактами зберігання, придбання і збуту вогнепальної зброї.

Слідча група під час розслідування провела 10 оглядів місць подій, 24 обшуки, 11 виїмок необхідної документації, допитано понад 40 свідків, призначено 30 експертиз та вилучено 31 одиницю викраденої вогнепальної та навчальної зброї, а також велику кількість різних бойових припасів.

Крім цього, за результатами досудового слідства порушено кримінальні справи стосовно трьох службових осіб Львівського державного університету внутрішніх справ за ч.2 ст.262, ч.3 ст.364 КК України.

Також стосовно 10 осіб порушено кримінальні справи за ч.1.ст 263 КК України (зберігання, придбання, збут вогнепальної зброї). На даний час, усіх осіб стосовно, яких порушено кримінальні справи, затримано у порядку, передбаченому ст. 115 КПК України, за підозрою у вчиненні вказаних злочинів та до суду внесено подання про обрання їм запобіжного заходу взяття під варту.

За результатами розгляду подань, двох осіб судом уже взято під варту, серед яких одна службова особа Львівського державного університету внутрішніх справ. Щодо ще одного підозрюваного слідчим обрано запобіжний захід підписку про невиїзд.

«На даний час, досудове слідство у вищевказаних кримінальних справах триває, проводяться інші слідчі дії та оперативні заходи, спрямовані на встановлення осіб, причетних до даних злочинів, а тому будь-яка інша (крім офіційної) інформація про дані досудового слідства не може бути розголошена з метою уникнення перешкоджання встановленню істини у цих справах», – зазначають в прокуратурі.

Рекомендовано до перегляду:

» » » 13 осіб відповідатиме за зникнення зброї з університету МВС у Львові

топ

  Цей день в історії.
  2 грудня:

  1848 — 53-річний австрійський цісар Фердинанд I був змушений зректися престолу на користь свого 18-річного племінника Франца Йосифа I.

  1951 — народився поет-пісняр Степан Галябарда.

  1991 — незалежність України визнали першими Канада і Польща.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014