Галичина.Інфо

Deutsche Welle: Янукович втратив довіру Євросоюзу

Deutsche Welle: Янукович втратив довіру Євросоюзу Німецькі видання Financial Times Deutschland і Süddeutsche Zeitung виступили з різкою критикою Президента України Віктора Януковича, повідомляє Deutsche welle.

"Європейський Союз часто звинувачують у надмірній стриманості щодо серйозних політичних казусів. Але вчора співтовариство європейських держав подало чіткий сигнал, фактично скасувавши запрошення у Брюссель українського Президента Віктора Януковича - лише за 48 годин до його прибуття. Сильніший дипломатичний афронт навряд чи можна собі уявити. Але у випадку із безцеремонним правителем Януковичем це рішення виявилося вірним", - пише Financial Times Deutschland.

"Найближчим часом ЄС має намір дотримуватися дистанції у відносинах з урядом Януковича. Таким чином, відкладаються у довгий ящик переговори про широкомасштабну Угоду про асоціацію та створення зони вільної торгівлі між Євросоюзом та Києвом, у виграші від якої була б насамперед Україна. Янукович і його банда тепер знають, що у демократичній Європі їм не буде місця доти, доки вони не гарантують хоча б мінімальне дотримання принципів правової держави, а до них, зокрема, належить незалежність правосуддя", - зазначає видання.

"Вирок Тимошенко - це символ падіння України на дно нової диктатури. Тому ЄС повинен і далі з усією рішучістю вимагати перегляду судового вироку або припинення його виконання. Янукович поки що проявляє упертість і заграє з Москвою у пошуках зближення з нею. Таку поведінку можна витлумачити як спробу шантажувати Брюссель. ЄС не повинен дозволяти Києву справляти на себе враження цими діями", - підкреслює FTD.

"Керівництво України перехитрило саме себе? Або воно спочатку планувало угоду з Москвою? А може бути, українська влада блефує із Кремлем, щоб вибити знижку на російський газ, а потім знову розвернутися у бік Заходу? Очевидно лише одне: Київ, Брюссель і Москва міряються силами у боротьбі за майбутній вигляд Європи. Чи зможе неоімперіаліст Володимир Путін повернути колишні радянські республіки під крило Москви?", - ставить питання Süddeutsche Zeitung.

"Очевидно, що колишній апаратник Віктор Янукович про демократизацію і не думає, проте вона стала б побічним ефектом у процесі зближення із ЄС. Частина індустріальних магнатів, які стоять за ним, прагне до цього зближення - підприємці потребують західних технологій і в жодному разі не хочуть, щоб їх контролював Путін", - вважає газета.

"В остаточному підсумку, Київ розплачується за дріб'язкову помсту Януковича - адже саме цим пояснюється процес проти бунтівниці Юлії Тимошенко. Сім років тому вона принизила Януковича під час помаранчевої революції. Янукович не зрозумів, що жест примирення лише зміцнив би його внутрішньополітичні позиції. І водночас він опинився б у більш вигідному положенні щодо як Брюсселю, так і Москви ", - підсумовує SZ.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Deutsche Welle: Янукович втратив довіру Євросоюзу

топ

  Цей день в історії.
  27 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014