Галичина.Інфо

Київ і Брюссель завершили перемовини щодо зони вільної торгівлі, – єврокомісар

Київ і Брюссель завершили перемовини щодо зони вільної торгівлі, – єврокомісар Київ і Брюссель оголосили про завершення переговорів щодо глибокої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі, що є частиною угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, заявив Європейський комісар з питань торгівлі Карел де Гюхт.

"Сьогодні ми пройшли наріжний камінь у наших відносинах - ми завершили переговори щодо зони вільної торгівлі", - сказав він під час заходів у Брюсселі в четвер, присвячених зоні вільної торгівлі, які проходять нині в європейському парламенті.

За словами єврокомісара, відтепер тільки "від політичної волі українського керівництва залежить втілення цієї домовленості".

Як повідомлялося, 19-20 жовтня в Брюсселі перебуває з візитом перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв для обговорення проблемних питань щодо створення зони вільної торгівлі з ЄС. Під час візиту було заплановано зустрічі А.Клюєва з К.де Гюхтом і членом Європейської комісії з питань розширення та європейської політики сусідства Штефаном Фюле.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Київ і Брюссель завершили перемовини щодо зони вільної торгівлі, – єврокомісар

топ

  Цей день в історії.
  10 липня:

  1961 - в місті Вінніпег відбулася перша крайова конференція Організації Українських Націоналістів за кордоном (ОУНз) в Канаді. У прийнятій постанові делегати підтримували ідею утворення Світового Союзу Українців.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014