Галичина.Інфо

Ніко Ланге: Розповіді про те, що Угоду про асоціацію з ЄС підпишуть, не відповідають дійсності

Ніко Ланге: Розповіді про те, що Угоду про асоціацію з ЄС підпишуть, не відповідають дійсності Глава представництва німецького Фонду Конрада Аденауера в Україні Ніко Ланге в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ заявив, що європейські політики і чиновники чітко розуміють, що саме відбувається в Україні, і відчувають себе обдуреними офіційним Києвом. Їхнє невдоволення Віктором Януковичем може серйозно вплинути на переговори між Євросоюзом і Україною.

Ланге зазначив, що складно вловити раціональність у деяких діях української влади. "Але що стосується конкретно договору про асоціацію, то є офіційна заява відповідальних осіб. Міністр закордонних справ Франції Ален Жюппе заявив, що без вирішення питання Тимошенко договору не буде. Так що, я сумніваюся, що уряди всіх країн ЄС підпишуть договір. Наскільки я розумію ситуацію, після вироку як мінімум Німеччина, Франція, Великобританія заявили, що вони не готові його підписувати. Є позиція Єврокомісії, її висловили Фюле і Баррозу: прогнозуються величезні проблеми в стосунках через вирок. Є позиція президента Європарламенту Єжи Бузека і позиції різних депутатів Європарламенту - одні з найбільш жорстких позицій, до речі. Так що, на тлі цих розповідей про те, що жодних проблем немає, і всі підпишуть, просто не відповідають реальності ", - сказав експерт.

При цьому він зазначив, що Європейський Союз не захищає Тимошенко. "ЄС наполягає на тому, що країна, яка хоче інтегруватися в нього, підтримує базові стандарти правової держави та демократії. Тимошенко - це символ. І дуже примітивно говорити, що раз хтось критикує договір - це друзі Тимошенко. Це далеко не так" , - пояснив Ланге.

Він також вказав на нещирість української влади. "Другий момент: ніхто не любить, коли його вважають дурнем. Особливо цього не люблять люди, які перебувають на дуже високих і відповідальних посадах у Євросоюзі. Коли сидять експерти з ЄС з українськими політиками, іноді відбуваються дивні розмови. Останні дуже стараються показати, що в Україні все нормально і правильно йде, що всі судові процеси проти опозиції - це боротьба з корупцією. Водночас європейські політики мають дуже точну інформацію про те, що в Україні реально відбувається ", - заявив Ланге.

Нагадаємо, сьогодні, 20 жовтня, перший віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв заявив, що завершення переговорів у частині зони вільної торгівлі між Україно та ЄС відкриває шлях до завершення переговорів щодо Угоди про асоціацію до кінця поточного року.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Ніко Ланге: Розповіді про те, що Угоду про асоціацію з ЄС підпишуть, не відповідають дійсності

топ

  Цей день в історії.
  3 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014