Галичина.Інфо

У Лівії загинув Муаммар Каддафі

У Лівії загинув Муаммар Каддафі Представник військового керівництва ПНС Лівії заявив, що Муаммар Каддафі помер у результаті поранень в місті Сирт. "Він був також поранений в голову, - сказав чиновник. - Було багато стрілянини по його групі, і він помер".

Джерела телеканалу "Аль-Джазіра" у свою чергу, також підтвердили, що Каддафі був убитий під час бою біля його рідного міста - Сирта, а його тіло доставлено в Місурат. Один з офіцерів урядової армії також розповів, що полковника, пораненого в обидві ноги, знайшли в підземному укритті.

За ще однією версією, Каддафі загинув, коли колона автомобілів, в одному з яких він намагався виїхати з Сирта, була атакована авіацією НАТО.

Крім того, повідомляється про загибель Абу Бакра Юнуса Джабра - міністра оборони в уряді Каддафі, а також про арешт Муси Ібрагіма - міністра інформації.

Раніше ПНС Лівії повідомив, що полковник Каддафі був поранений і захоплений у Сирті. За даними польового командира ПНС, Каддафі отримав поранення обох ніг.

Прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте на прес-конференції за підсумками переговорів у Кремлі повідомив президенту РФ Дмитру Медведєву, що лідер лівійської Джамахірії Муамар Каддафі дійсно захоплений.

Голландському прем'єру під час прес-конференції прийшла смс із підтвердженням, що спійманий - Каддафі. "Але ми до цього не мали ніякого відношення", - сказав на це Медведєв.

В середині лютого в Лівії почалися масові демонстрації з вимогою догляду правив країною більше 40 років Муамара Каддафі, які згодом переросли в збройне протистояння між урядовими силами і опозицією.

У ході майже дев'яти місяців бойових дій противникам режиму Каддафі вдалося встановити контроль майже над усією територією Лівії. Перелом у бойових діях настав у третій декаді серпня, коли сили опозиції за підтримки авіації НАТО зайняли лівійську столицю Тріполі. Про долю Муамара Каддафі до цих пір нічого не було відомо. Частина його сім'ї бігла в Алжир.

У лютому опозиція сформувала в Бенгазі Перехідний національна рада (ПНС), який оголосила єдиним легітимним органом влади в країні. ПНС визнали більше країн 60.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Лівії загинув Муаммар Каддафі

топ

  Цей день в історії.
  24 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014