Галичина.Інфо

Європа вводить «візові» санкції проти українців

Європа вводить «візові» санкції проти українців Українцям, насамперед чиновникам, почали відмовляти в отриманні віз до країн Євросоюзу.

Голова комітету у закордонних справах Верховної Ради України Олег Білорус заявив що це реакція країн ЄС на те, що керівництво нашої країни не виконує обіцянки, які давало вищому керівництву Євросоюзу. «Вони попереджали, що будуть вводитися санкції», – зазначив він. «Відмова у візах – це перший етап санкцій. Як стало мені відомо, далі вони будуть розглядати питання про введення індивідуальних санкцій для керівництва судових органів і прокуратури. Наразі санкції можуть стосуватися держчиновників будь-якого рівня», — підкреслив депутат.

Нагадаємо, збірна України з карате не потрапляє на чемпіонат світу, який через кілька днів відбудеться в італійському Турині. Спортсменам, які є одними з головних фаворитів турніру, відмовили у візі.

Тим часом заступник голови партії «Сильна Україна» Олександра Кужель заявила, що має неофіційну інформацію про те, що європейські дипломати прийняли рішення скоротити на 70% видачу Шенгенських віз українцям, через те, що громадяни Україні згодні жити за принципами недемократичної країни. «Економічне співвідношення наших зустрічей (з ЄС – ред.), документів є дуже гарне. Але той сигнал, який сьогодні дають дипломати, що прийняте рішення, практично, на 70% скоротити Шенгенські візи для українців, і коли ми запитали – чому, чому, це ж Президент таким чином вирішує політичні питання. Вони сказали: якщо країна згодна жити по принципам недемократичної країни, то її громадяни нецікаві….», – заявила Кужель.Кужель пояснює, що офіційно оприлюднювати таку інформацію європейські дипломатичні кола не будуть, а громадяни України відчують це найближчим часом.

«Дуже багато є аналітичної літератури, аналітичних висновків. Такого ж ніхто вам не покаже. Ми зараз відчуємо звернення людей. Я б на прикладі Європейського союзу просила би не впускати тих, хто впливає на прийняття таких політичних рішень», – пояснює Кужель.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Європа вводить «візові» санкції проти українців

топ

  Цей день в історії.
  29 травня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014