Галичина.Інфо

Google оновлює систему пошуку

Google оновлює систему пошуку Алгоритм пошукової системи компанії Google насамперед показуватиме посилання на сторінки з найбільш «свіжою» інформацією. Про це повідомляється в офіційному блозі компанії.

Зміна торкнеться 35 відсотків пошукових запитів і призначена для трьох категорій: для «гарячих» новин, для подій, що періодично повторюються, і для інформації, яка постійно оновлюється. Розробники вважають, що, наприклад, при пошуку інформації про олімпіаду або президентські вибори користувач має на увазі найближчу подію, а не новини десятирічної давнини. Аналогічно з інформацією про «найкращий фотоапарат» та інші теми, що постійно оновлюються.

Як пише New York Times введення нового способу ранжирування результатів продиктоване необхідністю конкурувати з соціальними мережами. Люди звертаються до Facebook і Twitter за найсвіжішими новинами про якусь подію, оскільки інформація в них оновлюється практично миттєво.

Google запускав у 2009 році «миттєвий» пошук, призначений для відстежування повідомлень у популярних сервісах у реальному часі. Він шукав серед іншого по Twitter, проте влітку 2011 року термін дії домовленості між компаніями закінчився і сервіс закрили.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Google оновлює систему пошуку

топ

  Цей день в історії.
  6 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014