Галичина.Інфо

В Івано-Франківську відкрито перший в Україні візовий центр РП

В Івано-Франківську відкрито перший в Україні візовий центр РП В Івано-Франківську Польща відкрила перший в Україні пункт прийому візових анкет. Центр почне працювати 14 листопада. Візовий сервісний центр Республіки Польща урочисто відкрито за адресою: вулиця Короля Данила, 37.
Пункт прийому візових анкет обслуговуватиме фірма VFS Global.


Голова облдержадміністрації Михайло Вишиванюк подякував польському уряду за відкриття візового центру.

Своюю чергою генеральний консул Республіки Польща у Львові Ярослав Дрозд повідомив, що в Івано-Франківську відкрито перший із 14-ти пунктів, які Польща планує відкрити в Україні. «Це зроблено для того, щоб полегшити наші контакти, - наголосив він. – Поки існує візовий режим, ми стараємось полегшити і покращити обслуговування. І двічі приємніше, що відкриття центру відбувається у дні, коли Польща відзначає свято своєї незалежності», – сказав Я.Дрозд.

За його словами, від роботи центру в Івано-Франківську залежатиме відкриття пунктів в інших містах України і навіть у Московії.

Представник фірми VFS Global, що обслуговує візовий центр, повідомив, що компанія має у світі 450 візових центрів, які щорічно обробляють 9 млн. заяв. За його словами, фірма працює в Україні з 2007 року і надає послуги 14-ти дипломатичним місіям. Він також наголосив, що в Івано-Франківську центр має 11 вікон для прийому заяв, приміщення буде зручним для людей з обмеженими можливостями.

Рекомендовано до перегляду:

» » » В Івано-Франківську відкрито перший в Україні візовий центр РП

топ

  Цей день в історії.
  18 серпня:

  1830 — народився Франц-Йозеф, імператор Австро-Угорщини.

  1956 — народився Василь Герасим\'юк, український поет, шевченківський лауреат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014