Галичина.Інфо

На Львівщині відкрили катехитичну школу імені Шептицького

На Львівщині відкрили катехитичну школу імені Шептицького У місті Самбір на Львівщині відкрили парафіяльну катехитичну школу імені Митрополита Андрея Шептицького. Про це сказала директор школи Вікторія Марко. Як повідомили в Департаменті інформації УГКЦ, школа діє при церкві Покрови Пресвятої Богородиці. Крім того, заплановано відкрити ще дві школи: імені священномученика Йосафата Коциловського та імені єпископа Івана Снігурського.

За її словами, в день відкриття школи при парафії Покрови Пресвятої Богородиці всі присутні катехити склали обітницю перед Богом про готовність до катехитичного служіння. Посвідчення катехита передав о. Микола Витівський, голова єпархіальної Катехитичної комісії, сотрудник парафії Покрови Пресвятої Богородиці, та уділив благословення від імені єпархіального єпископа.

"Дальше відкриття катехитичних шкіл допоможе сформувати нове сильне християнське суспільство. Однак, як казав Митрополит Андрей, щоби цього досягти, «мусимо передусім дбати про християнське життя, про аскезу, про святість у нас самих, без неї не зможемо нічого зробити», - сказала Вікторія Марко.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Львівщині відкрили катехитичну школу імені Шептицького

топ

  Цей день в історії.
  6 грудня:

  2003 — засновано Львівський муніципальний духовий оркестр «Галицькі Сурми».
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014