Галичина.Інфо

УКУ співпрацюватиме з грузинським університетом

УКУ співпрацюватиме з грузинським університетом Український католицький університет співпрацюватиме з грузинським університетом ім. Сулхана-Саби Орбеліяні. 11 листопада у Львові ректор грузинського Університету професор доктор Важа Вардідзе підписав відповідну угоду з УКУ. Угода передбачає обмін викладачів та студентів між обома університетами, організацію спільних магістерських програм, наукових досліджень. «Грузинська сторона зацікавлена, щоб студенти могли брати участь у літніх школах УКУ, конференціях, програмах обміну, – розповів перший проректор УКУ Тарас Добко. – Ми також можемо поділитися досвідом діяльності Католицького університету в Україні».

Серед спільних проектів – проходження практики студентів УКУ в Грузії. «Ця країна має великий досвід реалізації соціальних проектів, протидії корупції тощо. Грузія у багатьох аспектах є цікавою для України, бо у своїх реформах вона пішла далеко вперед. А співпраця з Університетом ім. Сулхана-Саби Орбеліяні стане майданчиком для взаємних контактів», – пояснює перший проректор УКУ.

Університет ім. Сулхана-Саби Орбеліяні (до 2009 року Інститут богослов’я, філософії та культури «Сулхана-Саба Орбеліяні») розпочав діяльність із двох факультетів – теологічного та правничого. «Університет був створений при католицькій єпархії у Тбілісі. Цей навчальний заклад покликаний не лише готувати кадри для Церкви, а й поєднувати вишкіл у світлі християнських цінностей з традиційними світськими освітніми напрямками чи професіями. Для УКУ – це близький досвід. Ми би також могли поділитися здобутками, перспективами з нашими колегами із Грузії», – зазначив Тарас Добко.

Рекомендовано до перегляду:

» » » УКУ співпрацюватиме з грузинським університетом

топ

  Цей день в історії.
  13 серпня:

  1941 — український батальйон «Нахтігаль» відкликано з фронту та перевезено до Нойгаммера.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014