Галичина.Інфо

У Львові суд дав дозвіл на арешт Слюсарчука

У Львові суд дав дозвіл на арешт Слюсарчука Галицький районний суд Львова сьогодні, 17 листопада, за поданням слідчого визначив для Андрія Слюсарчука запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на час проведення слідства. Після затримання Андрій Слюсарчук перебував в Ізоляторі тимчасового тримання (ІТТ) Львівського міського управління внутрішніх справ, швидше за все його після рішення суду буде переведено до Львівського СІЗО.

Перше судове засідання у справі Андрія Слюсарчука мало відбутися вчора. Але його перенесли через відсутність відповідного подання. Відтак Андрія Слюсарчука спочатку привезли до приміщення Галицького районного суду, а невдовзі відвезли назад. Подання було відкликано для того, щоб слідчі його доопрацювали. Завтра, за його словами, якраз закінчується триденний термін, впродовж якого щодо Андрія Слюсарчука має бути обрано міру запобіжного заходу.

Нагадаємо, на початку жовтня львівська газета "Експрес" розкрила подробиці з біографії Андрія Слюсарчука. За словами журналістів, Слюсарчук навіть погрожував їм. В процесі розслідування видання встановило, що Слюсарчук не закінчував ні Вінницький, ні Московський медичні інститути, і не має освіти лікаря.

14 листопада Андрій Слюсарчук був затриманий у Києві. Проти «Доктора Пі» порушено дві кримінальні справи: за статтею "Шахрайство" та "Пiдробка документiв...". Його доставили до Львова, тому що справу розслідує головне управління МВС у Львівській області.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові суд дав дозвіл на арешт Слюсарчука

топ

  Цей день в історії.
  7 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014