Галичина.Інфо

Глава УГКЦ освятив у Вашингтоні місце під пам’ятник жертвам Голодомору

Глава УГКЦ освятив у Вашингтоні місце під пам’ятник жертвам Голодомору Предстоятель Української греко-католицької церкви блаженніший Святослав (Шевчук), у рамках свого візиту до США, освятив місце в центрі американської столиці, де буде побудовано пам’ятник жертвам Голодомору.
Про це повідомили у Департаменті інформації УГКЦ.


Предстоятель УГКЦ очолив молебень до Богородиці у храмі Пресвятої родини.

Окрім того, глава УГКЦ провів низку зустрічей із конгресменами та представниками Держдепартаменту США, а також зустрівся з Надзвичайний і Повноважним Послом України у США Олександром Моциком.

Також він дав інтерв’ю Мирославі Гонгадзе в програмі «Час-Тайм». «Наша Церква є глобальною, і всюди, де б’ється українське серце, там б’ється серце українського душпастиря... Сьогодні наша Церква відіграє у суспільстві роль морального авторитету, який ми крок за кроком старалися представити. Крім того, наша Церква є потужним голосом України і українства в усьому світі», − сказав блаженніший Святослав.

Сьогодні в Нью-Йорку в римо-католицькому кафедральному соборі Святого Патрика, Предстоятель УГКЦ очолить поминальну панахиду за жертвами Голодомору та виголосить промову. Візит блаженнішого Святослава до США завершиться 21 листопада.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Глава УГКЦ освятив у Вашингтоні місце під пам’ятник жертвам Голодомору

топ

  Цей день в історії.
  28 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014