Галичина.Інфо

Купити 45,1% акцій «Західенерго» захотіла лише компанія Ахметова

Купити 45,1% акцій «Західенерго» захотіла лише компанія Ахметова На участь в конкурсі з продажу 45,1% акції ПАТ «Західенерго» надійшла лише одна заявка – з боку компанії DTEK Holdings Limited. Як зазначив на засіданні конкурсної комісії 25 листопада представник Фонду державного майна, бажаючі взяти участь у конкурсі мали подати свої заявки до 17 листопада цього року. Саме 17 листопада, в останній день, заявку подала компанія DTEK.

Стартова ціна пакету акції, оголошена через інформаційне повідомлення за словами представника ФДМ, становить 1,932 млрд грн. Компанія DTEK запропонувала на 100 тис. грн більше. Оскільки інших учасників у конкурсі не було, то процедура передбачає можливість проведення додаткової незалежної експертної оцінки пакету акцій. При цьому визначена в ході оцінки ціна не може бути нижчою, ніж запропонована учасником конкурсу.

У разі надання учасником конкурсу згоди на проведення незалежної оцінки пакета, ФДМ оголосить конкурс з відбору оцінювача.

Нагадаємо, що ПАТ "Західенерго" – одна з найбільших енергогенеруючих компаній України. Електроенергія, вироблена компанією, постачається українським споживачам та на експорт до країн Європи.

Власником 70,1034% акцій є НАК "Енергетична компанія України", 24,9% акцій – ДТЕК, решта належить міноритарним акціонерам.

ДТЕК – найбільша приватна вертикально-інтегрована енергетична компанія України. Входить до складу фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ), основним акціонером якої є Рінат Ахметов.

До вугільного блоку ДТЕК входять ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» (об'єднує 10 шахт), ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» (5 шахт), ПАТ «ДТЕК Шахта Комсомолець Донбасу» і п'ять збагачувальних фабрик.

Блок генерації представлений ТОВ «Східенерго», а також асоційованими компаніями ПАТ «Дніпроенерго», у якому ДТЕК належить 47,55% акцій, і ПАТ «Західенерго», у якому ДТЕК разом з афiлiйованими компанiями володіє 25,06% акцій.

ТОВ «Сервіс-Інвест», ПАТ «ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля», асоційована компанія ПАТ «Донецькобленерго», де ДТЕК володіє 30,6% акцій, представляють сегмент передавання та продажу електроенергії.

ДТЕК належать 39,98% акцій ПАТ «Київенерго», яке генерує і постачає теплову та електричну енергію.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Купити 45,1% акцій «Західенерго» захотіла лише компанія Ахметова

топ

  Цей день в історії.
  20 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014