Галичина.Інфо

Японія надала лікарні швидкої допомоги у Львові обладнання на $100 тис.

Японія надала лікарні швидкої допомоги у Львові обладнання на $100 тис. Уряд Японії надав грантову фінансову допомогу Проекту з покращення медичного обладнання у Львівській комунальній міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги на загальну суму 99 тис. 542 долари США. Сьогодні відбулося урочисте вручення сертифікату на обладнання для львівської лікарні. Його виконувачу обов’язків головного лікаря Лікарні швидкої медичної допомоги Оксані Воробель вручив Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Саката Тоічі.

«Обладнання, без сумніву, нам потрібне. Частина цього обладнання буде працювати в зеленій зоні, частина по завершенні ремонту жовтої і червоної зони буде переміщена у вже відремонтовані приміщення. Мені навіть важко виділити, який із них (апаратів – ред.) більш дорогий, а який менш дорогий, тому що кожна одиниця, яка нам сьогодні подарована, потрібна лікарні і пацієнтам: від банального ЕКГ(Електрокардіографія– ред.) – в день робиться 100-120 ЕКГ в приймальному відділенні, ви собі можете уявити, яка зношеність цього апарату буквально через рік, тому нам щоразу треба ЕКГ», - зазначив на брифінгу для журналістів 28 листопада начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб.

«Фібро-цистоуретроскоп – це дуже дорога техніка, яка дозволяє швидко провести діагностику патологій сечовипускного каналу і сечового міхура, з тим, щоб прийняти правильну тактику лікування. Більше того, цей апарат дає можливості виконання невеликих операційних маніпуляцій, тобто зразу можна ліквідувати якусь патологію. Дуже важливий апарат, якого в нас не було – апарат плазмаферезу: застосовується при важких інтоксикаціях будь-якого ґенезу, суть якого полягає в тому, що забирається кров, розділяється на дві складові – плазму, де як правило і знаходяться токсичні речовини, і червоні тільця, тобто безпосередньо саму кров; кров повертається назад, а плазма з токсинами елімінується і забирається з організму», - додав він.

В.о. головного лікаря Львівської лікарні швидкої допомоги Оксана Воробель своєю чергою розповіла, що в лікарні ще близько двох років тому виникла потреба в оновленні обладнання для відділення невідкладної допомоги, через що вона вирішила подати заявку на отримання грантової допомоги від уряду Японії за проектами «Кусаноне». Цей грант вдалося виграти, і два роки по тому лікарня отримала обладнання.

Надзвичайний та Повноважний посол Японії в Україні Саката Тоічі звернувся до присутніх з привітанням українською мовою. Він зазначив, що також дуже радий успішному завершенню програми, бо вона важлива саме для пересічних мешканців Львова та області.

Як зазначив Володимир Зуб, цього року в охорону здоров’я м. Львова вже вдалося залучити близько 10 млн доларів США позабюджетних коштів. Минулого року, за його словами, місто залучило 12 млн таких коштів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Японія надала лікарні швидкої допомоги у Львові обладнання на $100 тис.

топ

  Цей день в історії.
  24 вересня:

  1894 — народився Роман Купчинський, Галицький поет, прозаїк, журналіст, композитор, критик, громадський діяч.

  1942 - Генерал-губернатор Г.Франк видав дикрет Декрет про створення Інституту ім. Шевченка у Львові. Зазначалося, що “інститут засновується з метою розвитку і підпорядкування наукових дослідів у галузі українознавства”.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014