Галичина.Інфо

«Нічний Львів» вперше відкриє парадні кімнати Палацу Бандінеллі

«Нічний Львів» вперше відкриє парадні кімнати Палацу Бандінеллі У межах промоційно-туристичного проекту «Нічний Львів» 3 грудня о 24 годині почнеться екскурсія в Палаці Бандінеллі на пл. Ринок, 2 у Львові. Відвідувачі стануть першими, хто зможе оглянути амфіладу парадних кімнат палацу після реставрації. Про це повідомив завідувач Палацу Бандінеллі, що входить до Львівського історичного музею, Сергій Богданов. С.Богданов поінформував, що амфілада складається з п’яти парадних кімнат, і представляє внутрішнє умеблювання та декор палаців 17-18 сторіч. Перша кімната – вітальня, друга – портретна, третя – мисливська, четверта – офіціантська, четверта – парадна їдальня, п’ята – палацова кухня. За словами С.Богданова, за деякий час роботи з підготовки кімнат завершаться, і анфілада парадних кімнат відкриється для екскурсійних відвідин.

Рекомендовано до перегляду:

» » » «Нічний Львів» вперше відкриє парадні кімнати Палацу Бандінеллі

топ

  Цей день в історії.
  25 вересня:

  1914 — бойове хрещення загону Українських Січових Стрільців Семенюка біля Сяноку.

  1921 - член Української військової організації С. Федак у Львові зробив замах на життя голови уряду Польщі Ю. Пілсудського.

  1939 - у Львові керівництво УНДО офіційно припинило діяльність партії. Напередодні подібні рішення ухвалили політичні проводи Української соціал-демократичної партії і Української соціалістично-радякальної партії.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014