Галичина.Інфо

Польща впроваджує закупівельні візи для мешканців Західної України

Польща впроваджує закупівельні візи для мешканців Західної України Генеральне консульство Республіки Польща у Львові з 1 грудня запроваджує для мешканців п’яти областей Західної України шенгенські візи закупівельного туризму. Про це 29 листопада на прес-конференція Генконсул Республіки Польща у Львові Ярославом Дрозд.

«Першу візу такого типу видаватимуть лише на сім днів, другу – на довший термін: півроку і до року; при цьому для отримання другої візи для закупівельного туризму прохач повинен буде надати іменний товарний чек, який підтверджуватиме, що під час першого візиту до Польщі він справді здійснив покупку. Сума покупки необмежена», – зазначив Генконсул.

«Це нове у нашій діяльності, тому таку візу можна буде отримати у візових центрах у Львові та Івано-Франківську. Вона буде стосуватися лише мешканців нашого округу: Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Закарпатської та Чернівецької області», – сказав Ярослав Дрозд, додаючи, що якщо прохач прописаний в Бродах і працює в Києві, то він теж зможе отримати таку візу.

Окрім того, Генконсул сказав, що в грудні буде відкрито візовий центр в Луцьку, а в січні в Тернополі, і тут теж можна буде звертатися за закупівельними візами.

«Це своєрідний експеримент. Ми хочемо, щоб це вдалося і допомагало людям. Це один з елементів активізації і лібералізації візового руху», – сказав Ярослав Дрозд.

За його словами, йтиметься про шенгенську візу зі звичайною вартістю. На запитання, чому віза шенгенська, а не польська, Генконсул сказав: «Польща є членом ЄС і це також буде полегшення контактів з ЄС, нікому це не буде заважати».

Рекомендовано до перегляду:

» » » Польща впроваджує закупівельні візи для мешканців Західної України

топ

  Цей день в історії.
  27 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014