Галичина.Інфо

Громадські організації Львова хочуть гарантій фінансування

Громадські організації Львова хочуть гарантій фінансування Представники громадських організацій Львова висловили побажання, щоб 2012 року місто надавало громадським організаціям, які братимуть участь в конкурсі соціально-культурних проектів, гарантії фінансування цих проектів.
Депутатська комісія з питань культури у Львівській міській раді та управління культури міста не можуть вплинути на те, щоб на наступний рік в міста не виникало заборгованості перед громадськими організаціями, які проводитимуть соціально-культурні проекти.


Про це під час прес-конференції 30 листопада у конференц-залі сказав голова профільної депутатської комісії Ярослав Музичко. Відповідаючи на запитання, що він та начальник управління культури Андрій Вороновський можуть зробити, аби наступного року такого боргу не виникало, депутат сказав: «Нічого не можемо зробити. Депутатська комісія і управління культури впливу на ситуацію на мають».

За словами Андрія Вороновського, великою мірою відповідальність за те, що громадські організації не отримують коштів, несе Держказначейство. Так, він зазначив, що Львівська міська рада повністю розрахувалася з боргами за 2010 рік ще у травні цього року, і якщо громадські організації не одразу отримали ці кошти, то через те, що їх затримували органи Казначейства. Своєю чергою, Ярослав Музичко вказав також на проблеми в бюджеті, які виникли внаслідок прийняття в Україні Податкового кодексу, другого витка економічної кризи тощо. Наступний бюджетний рік, за його словами, буде ще складнішим.

Водночас на запитання, чи не слід тоді управлінню культури в такому випадку відмовитися від проведення конкурсу соціально-культурних проектів у 2012 році, Андрій Вороновський відповів: «Коли отримаємо бюджет (на 2012 рік – ред.), зберемо всіх і порадимося, що будемо робити».

Cьогодні, 30 листопада, міський голова Львова Андрій Садовий пообіцяв, що до кінця року м. Львів виплатить 2 млн грн боргу громадським організаціям. Ще сьогодні, за його словами, місто перерахує 200 тис. грн.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Громадські організації Львова хочуть гарантій фінансування

топ

  Цей день в історії.
  1 березня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014