Галичина.Інфо

Марафон «Від Андрія до Миколая» у Львові триватиме тиждень

Марафон «Від Андрія до Миколая» у Львові триватиме тиждень З 13 до 19 грудня на площі перед Палацом мистецтв у Львові відбуватиметься свято родинного затишку «Від Андрія до Миколая». Про це 30 листопада повідомила координатор заходу Мар’яна Савка.
13 грудня Миколай та його колеги з інших країн – Санта-Клаус, Йолопуккі, Сильвестр, Ніссе, Папа Ноель та інші проїдуть на Чудо-поїзді з пл. Ринок до Палацу мистецтв і відкриють свято.


Для головних відвідувачів, дітей, спорудять 6-метрову еко-ялику з саморобними прикрасами львівських школярів. Заплановані майстер-класи і забави для дітей, дитяча вистава, концерти відомих виконавців.

На території свята діятимуть ярмарок святкових подарунків, смаколиків, ярмарок народних промислів тощо. Як повідомили організатори, свято має й благодійну мету - зібрати кошти на купівлю рентген-апарату для потреб онкологічного відділення Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Марафон «Від Андрія до Миколая» у Львові триватиме тиждень

топ

  Цей день в історії.
  24 вересня:

  1894 — народився Роман Купчинський, Галицький поет, прозаїк, журналіст, композитор, критик, громадський діяч.

  1942 - Генерал-губернатор Г.Франк видав дикрет Декрет про створення Інституту ім. Шевченка у Львові. Зазначалося, що “інститут засновується з метою розвитку і підпорядкування наукових дослідів у галузі українознавства”.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014