Галичина.Інфо

У Львові пройде концерт капели незрячих бандуристів

У Львові пройде концерт капели незрячих бандуристів 2 грудня у Львові відбудеться урочистий виступ капели незрячих бандуристів «Карпати». Захід пройде в міському палаці культури ім. Г. Хоткевича і розпочнеться о 15:00. Вхід вільний.

«Під час проведення заходу учасники зможуть ознайомитись з непересічними творчими талантами капели бандуристів «Карпати», які своїми виступами не залишають байдужими нікого і пронизують душевністю та щирістю виконання», - сказала голова Львівської обласної організації УТОС Любов Кукуруза.

До слова, капела незрячих бандуристів «Карпати» заснована в середині 50-их років ХХ ст. Як професійний колектив працює вже 21 рік. До складу капели входять незрячі виконавці, яким вже за 60 років, так і представники молодшого талановитого покоління.

Сьогодні на обліку в управлінні соціального захисту перебуває понад 1,3 тис. львів’ян І та ІІ групи інвалідності по зору. Відтак, міська рада в особі нашого управління з увагою ставиться до проблематики незрячих мешканців нашого міста, і системно робить кроки на шляху розв’язання проблем даної категорії городян, що включає підтримку соціально-культурних проектів, проведення міських заходів та забезпечення міських соціальних гарантій», - додала заступник начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Наталія Кузяк.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові пройде концерт капели незрячих бандуристів

топ

  Цей день в історії.
  6 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014