Галичина.Інфо

У Львові покажуть фільми про провідників УГКЦ

У Львові покажуть фільми про провідників УГКЦ У Львові покажуть серію документальних фільмів про відомих церковних діячів, керівників УГКЦ ХХ ст. – митрополита Андрея Шептицького, патріарха Йосипа Сліпого, архієпископа Володимира Стернюка.
Цей показ присвячений проголошенню Львівської митрополії УГКЦ.


7 грудня о 18.30 буде представлений документальний фільм «Йосип Сліпий: Молитва за Україну» в конференц-залі Львівської духовної семінарії Святого Духа (вул. Хуторівка, 35).

Наступним буде фільм «Володимир Стернюк: Служіння в підпіллі». Його транслюватимуть в Кінопалаці «Копернік» (вул. Коперника, 9), який радо погодився надати для цього свій зал. Показ відбудеться 10 грудня о 14.40.

Третій документальний фільм «Спадщина Андрея Шептицького» буде показана 12 грудня о 16.00 у конференц-залі Українського католицького університету (вул. Хуторівка, 35а).

Цикл з чотирьох документальних фільмів, присвячений історії УГКЦ у ХХ ст., створив протягом 2009-2010 р. рекламно-продюсерський центр «Стар-ТВ», у співпраці з Львівською Архиєпархією УГКЦ та Інститутом історії Церкви Українського католицького університету. Вони вже транслювалися на загальнодоступних каналах. Зараз тривають зйомки документального фільму про о. Василя Шевчука, який був капеланом УПА і був розстріляний 1948 року.

Контактні особи: Тарас Бабенчук – журналіст, автор сценарію документального фільму «Володимир Стернюк: Служіння в підпіллі» - (067) 656-81-32, о. Павло Дроздяк – прес-секретар Львівської архиєпархії УГКЦ – (097) 661-70-54.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові покажуть фільми про провідників УГКЦ

топ

  Цей день в історії.
  25 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014