Галичина.Інфо

Українці мають на руках $50-70 млрд, - НБУ

Українці мають на руках $50-70 млрд, - НБУ Національний банк оцінює обсяг вільних коштів, що перебувають у вигляді інвалюти на руках у населення, в 50-70 млрд доларів. Про це сказано в повідомленні НБУ з посиланням на заяву голови Нацбанку Сергія Арбузова під час його зустрічі із представниками інвесткомпаній і фондів.

На думку Арбузова, за рахунок випуску й реалізації інвестиційних монет і забезпечених золотом сертифікатів НБУ зможе протягом найближчих декількох років абсорбувати понад 10 млрд доларів з 50-70 млрд.

"Крім того, розраховані на фізичних осіб облігації внутрішньої держпозики, які найближчим часом буде випущено урядом, також дадуть змогу залучити в золотовалютні резерви частину коштів населення, що перебувають нині поза банками", - сказано в повідомленні.

За оцінками НБУ, попит населення на інвалюту становить близько 10 млрд доларів на рік.

"Якщо зменшити цей попит хоча б наполовину, то ще 5 млрд доларів додатково потраплять у резерви. Крім того, коли ми перейдемо на оплату за газ у рублях, то ще 8 млрд доларів залишаться в резервах країни", - зазначив голова Нацбанку.

Він також зазначив, що з початку 2011 року приплив валюти в Україну від нерезидентів становив майже 14 млрд доларів.

Нагадаємо, за даними Нацбанку, українці в жовтні 2011 року купили у банків валюти на 1,409 млрд доларів більше, ніж продали, після того як у вересні купили на 2,093 млрд доларів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Українці мають на руках $50-70 млрд, - НБУ

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014