Галичина.Інфо

«Jazz Bez» вже пройшов у 9-ти містах України та Польщі

«Jazz Bez» вже пройшов у 9-ти містах України та Польщі Український джазовий фестиваль «Jazz Bez», який цьогоріч триває з 1 по 11 грудня у 13 містах України та Польщі, провів половину концертів. Із 1 по 6 грудня джазова музика лунала у польських Перемишлі, Жешуві, Білостоці, Любліні, Новиці, Кросно та українських Луцьку, Львові та Харкові. У наступні дні до транскордонного джазового марафону приєднаються Рівне, Тернопіль, Севастополь та Івано-Франківськ.

По обидва боки кордону звучала музика гуртів «Levity», «Janusz Muniak Sextet», «Michael Balog Sextet», «Dżembezdżez», «Contemporary Noise Sextet», «Seb Bernatowicz Trio & Mark Stryszowski» і «Fusion Point», які загалом наїздили понад 10 тис. км та перетинали кордони два десятки разів.

У Польщі українську музику представляли київські «Revenko Band», сумські «Aramis» та львівські «Free Breath» і «Music Maker».

У Луцьку та Львові американський піаніст, цьогорічний номінант «Греммі» Джон Біслі представив свій європейський квартет, французи Франсуа Тюльє і Алан Брюєль виконали джазову «Червону Руту». Нову академічну музику та контемпорарі на фестивалі представили львівські «Ensemble Nostri Temporis» та міжнародний проект «Sound in space», зібраний патріархом українського фрі-джазу Юрієм Яремчуком.

Тепер «Jazz Bez» очікує на виступи дуету американського кларнетиста Бреда Террі та польського піаніста-віртуоза Йоахіма Менцеля, українсько-ізраїльського проекту «Marinita feat. Amir Perelman from New Song of Jerusalem Ensemble», австрійсько-польського «El Greco» та інших майстрів джазу.

Завершуватиме фестиваль американський зірковий проект «Tarbaby», у якому поєднались легендарний саксофоніст Олівер Лейк, володар «Grammy» контрабасист Ерік Ревіс, учасник «The Mingus Big Band» піаніст Оррін Еванс та напарник славетного Джейсона Морана барабанщик Нашіт Вейтс.

Рекомендовано до перегляду:

» » » «Jazz Bez» вже пройшов у 9-ти містах України та Польщі

топ

  Цей день в історії.
  18 листопада:

  1847 — народився Володимир Навроцький, Галицький вчений-економіст, статистик i публіцист.

  1859 — народився Кость Левицький, Галицький правознавець, історик, письменник, перекладач, голова Державного секретаріату ЗУНР, засновник і голова Національної Ради у Львові.

  1885 — помер Євген Желехівський, Галицький лексикограф, фольклорист, громадський діяч, творець правопису «желехівки».

  1886 — народилася Софія Альбіновська-Мінкевич, Галицька художниця, майстриня малярства та графіки.

  1935 — розпочався Варшавський процес над групою членів ОУН.

  1969 — помер Степан Ванчицький, Лемківський суспільний діяч, журналіст.

  2005 — Сенат США скасував обмежувальну зовнішньоторгівельну поправку Джексона-Вейніка для України.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014