Галичина.Інфо

У Львові з різдвяним концертом виступить хор із Кембріджа

У Львові з різдвяним концертом виступить хор із Кембріджа 7 грудня у Львові в Будинку органної та камерної музики виступить хор коледжу Ісуса з Університету Кембридж (Велика Британія). Хор вперше відвідає Галичину і Україну, де у супроводі органної музики дасть два концерти – у Львові та Києві (9 грудня).

Хор виступить із святковою програмою «Музика Пришестя і Різдва», присвяченою одному з найсвітліших свят у році. Хористи виконають композиції класиків і сучасних авторів, серед яких Йоганн Себастьян Бах, Сергій Рахманінов, наш співвітчизник Микола Леонтович та інші відомі композитори.

Хор Коледжу Ісуса є колективом, історія якого сягає початку XVI століття. Хористи співають на церковних службах і регулярно беруть участь у фестивалях, святах та концертах у Великобританії. Також хор відвідав з Бельгію, Естонію та США, заплановані виступи в Індії, Німеччині та країнах Африки.

Керівник програми україністики в Університеті Кембридж доктор Рорі Фіннін переконаний у важливості перебування колективу в Україні. "Я гордий тим, що в рамках Програми україністики проходять подібні події. Це свідчення того, що ми йдемо правильним шляхом розвитку. Зростає інтерес країн одне до одного, посилюється їх взаємозв'язок, збагачується культура".

Перший концерт хору пройде 7 грудня в Будинку органної та камерної музики у Львові (вул. Бандери, 8). Початок о 18:30.
Детальна інформація про програму україністики в університеті Кембридж та сторінка хору Коледжу Ісуса.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові з різдвяним концертом виступить хор із Кембріджа

топ

  Цей день в історії.
  13 серпня:

  1941 — український батальйон «Нахтігаль» відкликано з фронту та перевезено до Нойгаммера.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014