Галичина.Інфо

Болгарію і Румунію не впустили до Шенгену

Болгарію і Румунію не впустили до Шенгену Рада міністрів з питань юстиції та внутрішніх справ ЄС не змогла прийняти рішення про приєднання Болгарії та Румунії до Шенгену. Про це повідомили міністр з питань внутрішніх справ Польщі Яцек Чіхочкі та комісар ЄС з питань внутрішніх справ Сесілія Мальмстрьом.

"Ми підготували компроміс, який, здавалося, задовольнив усіх, однак нам не вдалося досягти одностайності", - заявив польський міністр.

"Я відчуваю розчарування", - зазначила комісар ЄС.

Мальмстрьом наголосила, що Єврокомісія підтримувала запропонований Польщею компроміс, однак, після тривалих обговорень між країнами-членами, ситуація не змінилася.

Наразі проти приєднання цих двох країн виступають Нідерланди, які вважають, що в Болгарії та Румунії недостатньо борються з корупцією.

Нагадаємо, в червні Європарламент проголосував за вступ Болгарії та Румунії до Шенгену без подальших зволікань. Однак на засіданні міністрів внутрішніх справ країн - членів ЄС було прийнято рішення про відстрочення приєднання Румунії та Болгарії до Шенгенської зони.

Раніше болгарські ЗМІ висловили думку, що міністр у справах імміграції Нідерландів Герд Леерс, який виступив проти приєднання Болгарії до Шенгенської, зони мстить за те, що колись його образили в цій країні.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Болгарію і Румунію не впустили до Шенгену

топ

  Цей день в історії.
  6 серпня:

  1497 — до Бристоля повернулася експедиція Джона Кабота, що відкрила Канаду. Втім, всі були впевнені, що це Китай.

  1914 — Австро-Угорщина оголосила війну Росії.

 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014