Галичина.Інфо

Новий термінал аеропорту у Львові відкриють 25 березня

Новий термінал аеропорту у Львові відкриють 25 березня Відкриття нового терміналу Міжнародного аеропорту «Львів» заплановано на 25 березня. Згідно з вимогами УЄФА пропускна здатність новозбудованого аеровокзалу збільшиться до двох тисяч. Про це розповів директор з розвитку аеропорту ДП «Західінфрапроект» Микола Магасевич. На новому аеровокзалі буде зона Duty Free, простора галерея, панорамні ліфти, комерційні приміщення з барами, ресторанами і офісами, а також VIP-ложі.

«Проаналізувавши логістику переміщення пасажирів в межах Міжнародного аеропорту «Львів», ми вирішили об’єднати два термінали в один: компактний і який би забезпечував відповідний пасажиропотік. Спільно з генеральним проектувальником «Тебодін-Україна» було здійснено перепроектування. Таким чином, замість тимчасового терміналу, ми спорудили один аеровокзал з пасажиропотоком 1900 осіб на годину, а також прибудову, площею 1100 кв м. Відповідно і загальна площа аеровокзалу збільшилася з 41 тисячі кв м до 48 тисяч кв м», - зазначив Микола Магасевич.

«Значний позитив у тому, що тепер новий термінал прийматиме пасажирів і міжнародних, і внутрішніх рейсів. Наприклад, пасажиру, який прибув до Львова з Києва, не потрібно витрачати зайвий час і йти 300 метрів до нового терміналу, щоб звідти далі продовжувати свою подорож», - зазначив директор з розвитку аеропорту ДП «Західінфрапроект».

За його словами, будівельники наразі проводять внутрішньо-оздоблювальні роботи, монтують обладнання систем технологічного зв’язку і радіофікації, завершують роботи у багажному відділенні, монтують спеціальне технологічне обладнання. Також тривають роботи з благоустрою території: робітники укладають тротуари, завершують роботи на автостоянках.

«Будемо здійснювати пусконалагоджувальні роботи всіх систем. Водночас з 20 грудня і до середини березня експлуатаційна команда аеропорту «Львів» готуватиме персонал до роботи у терміналі. І вже 25 березня 2012 року новий термінал аеропорту ім. Короля Данила буде відкритий для всіх пасажирів», - зазначив Микола Магасевич.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Новий термінал аеропорту у Львові відкриють 25 березня

топ

  Цей день в історії.
  5 грудня:

  1918 — проголошено Руську Народну Республіку Лемків.

  1918 — почалися бої за Хирів між військами УГА та польськими частинами.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014