Галичина.Інфо

В Україні класифікуватимуть потяги по-новому

В Україні класифікуватимуть потяги по-новому Мінінфраструктури України затвердило нову класифікацію пасажирських потягів залежно від рівня комфорту та сервісу.
Згідно з ним, вводиться категорія потягів "Інтерсіті +" (ІС +) - це денний швидкісний потяг, що курсує у прямому сполученні зі швидкістю 90 км/год і більше при допустимій швидкості до 200 км/год і має вагони з місцями для сидіння 1-го і 2-го класу. Відмінністю категорії "Інтерсіті" (ІС) є менша швидкість — 80-160 км/год і можливість долучення вагонів 3-го класу.


Ще меншу швидкість — 70-140 км/год мають «Регіональні експреси» (РЕ), у яких крім вагонів з місцями для сидіння 2-го і 3-го класу можуть долучатися вагони 1-го класу.

Звичайний «Регіональний поїзд» (P) - це також денний швидкий потяг, але він курсує зі швидкістю 50-140 км/год з вагонами 2-го і 3-го класу.

Крім денних потягів у класифікації окремо виділено нічні: «Нічний експрес (НЕ) - швидкість 70-200 км/год з вагонами РІЦ, СВ і купейними, "Нічний швидкий "(НШ) - 50-140 км/год з вагонами СВ, купейними і плацкартними і "Нічний пасажирський» (НП) - швидкість до 50 км/год при допустимій швидкості до 140 км/год з купейними і плацкартними вагонами з можливістю включення вагонів СВ.

Нарешті, в класифікацію включено також «Приміський потяг» (П) і «Міський поїзд» (М).

Кожен тип поїзда матиме індивідуальну емблему (символіку) і однотипне оформлення складу, відзначається в повідомленні.

На вагони, які включено до складу потяга, у визначених місцях буде нанесено піктограми для ідентифікації пасажирами типу потяга, категорії вагона та послуг, які надаються. Піктограмами позначаються: місця для сидіння та клас вагона; спальні місця та категорія вагона; місця для пасажирів з дітьми; заборона паління; вагон-ресторан; вагон-бар; кондиціювання повітря; вагон з місцями для перевезення велосипедів; вагон з купе для перевезення пасажирів-інвалідів; вагон з наданням послуг WiFi-інтернету.

У повідомленні відсутня інформація про те, як буде відрізнятися вартість квитків залежно від категорії поїзда.

Рекомендовано до перегляду:

» » » В Україні класифікуватимуть потяги по-новому

топ

  Цей день в історії.
  25 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014