Галичина.Інфо

У другій половині січня у Тернополі відкриють візовий центр

У другій половині січня у Тернополі відкриють візовий центр У Тернополі видаватимуть візи до Польщі. Про це у середу, 28 грудня, під час зустрічі з головою обладміністрації Валентином Хоптяном повідомив Генеральний консул республіки Польща у Львові Ярослав Дрозд.

"У другій половині січня плануємо відкрити у Тернополі візовий центр", – зазначив Ярослав Дрозд, – "Працюватиме він на комерційній основі, але це дозволить тернополянам зекономити час, адже не потрібно буде двічі їхати до Львова — для подачі документів та отримання візи". За словами дипломата, коштуватиме видача візи у Тернополі приблизно 220 гривень.

Ярослав Дрозд зазначив, що одним з першочергових своїх завдань вбачає усунення черг при отриманні віз. Зокрема, він повідомив, що шопінг-візи видаватимуть на рік часу, аби охочі здійснити закупки через півроку не створювали додаткових клопотів під час проведення “Євро-2012”. "На мою думку, краще дати комусь візу на три місяці довше, аніж на три місяці менше", – висловився дипломат.

На посаду Генконсула у Львові Ярослав Дрозд призначений у вересні 2011 року. До цього він займав пост Генерального консула республіки Польща у Санкт-Петербурзі. Ярослав Дрозд зауважив, що переведення з Санкт-Петербургу у Львів вважає досягненням для себе, адже у місті Лева — найбільше польське консульство у світі.

"Зі своїм іменем та прізвищем я міг би бути і українським дипломатом у Польщі", – пожартував наостанок Ярослав Дрозд.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У другій половині січня у Тернополі відкриють візовий центр

топ

  Цей день в історії.
  18 серпня:

  1830 — народився Франц-Йозеф, імператор Австро-Угорщини.

  1956 — народився Василь Герасим\'юк, український поет, шевченківський лауреат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014