Галичина.Інфо

Данія розпочала головування в ЄС

Данія розпочала головування в ЄС 1 січня 2012 року Данія розпочала головувати у Європейському Союзі. Копенгаген головуватиме в ЄС після Варшави шість місяців – до 1 липня 2012 року. На прес-конференції 16 грудня у Брюсселі міністр з питань європейських справ Данії Ніколай Ваммен представив пріоритети данського головування в ЄС. За його словами, чотирма пріоритетами головування Данії стануть: «відповідальна Європа», «динамічна Європа», «зелена Європа» та «безпечна Європа».

«Частина Європи продемонструвала економічну безвідповідальність, яка вразила наш спільний проект. Ми потребуємо більше відповідальності в Європі. Водночас, ми вирішуємо питання низького зростання та відступу в глобальній конкуренції. Ми повинні сприяти ініціативам, які зможуть зробити Європу більш динамічною», - заявив данський міністр.

«Ми відчуваємо конкуренцію інших частин світу щодо лідируючої позиції Європи в просуванні захисту навколишнього середовища і ми повинні таким чином просуватися вперед в «зеленому порядку денному» Європи. Зрештою, глобалізація, збільшення тиску на кордони ЄС через міграцію та міжнародну злочинність змушують нас нарощувати зусилля, щоб зберегти Європу безпечною», - додав Н.Ваммен.

Відповідно до угоди ЄС, кожна країна-член Євросоюзу головує у спільноті по черзі протягом шести місяців. Під час головування країни ЄС відповідають за проведення засідань Рад міністрів ЄС та схвалення рішень, співпрацю з Європейським парламентом та Єврокомісією.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Данія розпочала головування в ЄС

топ

  Цей день в історії.
  3 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014