Галичина.Інфо

Швеція визнала релігією обмін файлами

Швеція визнала релігією обмін файлами "Церква", центральною догмою котрої є право на вільний файлообмін, відтепер офіційно визнана урядом Швеції. Церква Копімізму (від англ. copy me - "копіюй мене") стверджує, що обмін інформацією за допомогою копіювання, є священним і прирівнюється до релігійної служби. За словами "духовного лідера" церкви, визнання копімізму є надзвичайно "важливим кроком". Проте є й ті, хто налаштований не так оптимістично, адже на їхню думку, копімізм навряд чи зможе зупинити загальносвітову боротьбу з піратством.

Священна інформація

Представники церкви розповідають, що урядова агенція Kammarkollegiet офіційно зареєструвала Церкву Копімізму як релігійну організацію перед Різдвом.
"Ми тричі подавали заяву на реєстрацію", - розповів голова організації Густав Найп.
Церква, що вважає комбінації клавіш CTRL+C (копіювати) та CTRL+V (вставити) священними, не рекламує нелегальний обмін інформаційними файлами. Натомість копімісти виступають за вільний обмін знанням між усіма людьми.
Засновником копімізму був 19-річний студент-філософ Ісак Герсон. Він сподівається, що віднині завдяки офіційному визнанню копімізму, процес файлообміну буде перебувати під захистом.
"Для Церкви Копімізму інформація є священною, а копіювання є релігійним таїнством. Інформація має велику цінність, а завдяки копіюванню ця цінність зростає. Саме тому копіювання є настільки важливим для нашої організації та її членів", - розповів засновник церкви.
"Офіційне визнання урядом Швеції є важливим кроком для копімістів. Ми сподіваємось, що цей крок наблизить нас до того дня, коли ми зможемо вільно жити з і своєю вірою, не боячись переслідування ," - додає він.
З моменту появи новини про визнання релігійного статусу копімізму, доступ до вебсайту церкви закритий. А всіх охочих приєднатись до організації на вебсайті зустрічає повідомлення "заходьте через кілька днів, коли буря вщухне".

Боротьба з піратством

І хоча з моменту визнання копімізму інтерес до організації значно збільшився, на думку експертів, релігійний статус файлообміну навряд чи матиме великий вплив на загальносвітову боротьбу з піратством.
"Визнання копімізму зовсім не означає, що нелегальний файлообмін стане легальним, бо це те саме що, скажімо, визнати джедаїзм офіційною релігією, і чекати, що усі почнуть ходити зі світовими мечами", - каже музикальний аналітик Марк Малліган.
"Ці хлопці мають дещо старомодні уявлення, адже файлообмін яка засіб нелегальної передачі контенту вже відживає своє", - додає він.
Визнання Церкви Копімізму припало на період, коли боротьба з піратством перекинулася з окремих порушників на об’єднання та системи, що підтримують піратство.
У США, приміром, існує Stop Online Piracy Act (SOPA), законопроект по боротьбі з піратством, покликаний блокувати взаємодію рекламних Інтернет-мереж та платіжних систем із зарубіжними вебсайтами, які порушують авторські права, або сприяють їх порушенню.
Згідно з цим законопроектом, з пошукових систем також може заборонятись перехід на сайти, що можуть бути порушниками.
Уряд США активно просуває цей законопроект попри потужний спротив.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Швеція визнала релігією обмін файлами

топ

  Цей день в історії.
  28 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014