Галичина.Інфо

До 17 потягів щодня курсуватимуть між Україною і Польщею під час Євро

До 17 потягів щодня курсуватимуть між Україною і Польщею під час Євро До 17 потягів щодня курсуватимуть між Україною і Польщею під час фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року і перевозитимуть близько 9 тисяч пасажирів, повідомив директор Польських залізничних комунікацій (PKP Intercity) Януш Маліновський.

«Згідно з планами, під час чемпіонату в Україну щодня їздитиме 17 потягів. Більшість з них курсуватиме через пункти пропуску Дорогуськ-Ягодин (Волинська область) і Перемишль-Мостиська (Львівська область). Загалом потяги зможуть перевозити щодня близько 9 тисяч пасажирів», – цитує Маліновського Польська агенція преси.
За інформацією Маліновського, детальний розклад потягів під час Євро-2012 ймовірно буде відомий у березні. «Розклад руху на Євро-2012 має всі шанси бути готовим у березні, завдяки чому продаж квитків став би доступним за три місяці до початку чемпіонату», – наголосив голова польської залізниці.
Він також зазначив, що спочатку відбудуться консультації з представниками перевізників з різних країн щодо укладення міжнародних маршрутів. Після їх укладення, узгоджуватиметься рух потягів по країні, а насамкінець – регіонального та локального сполучень. З міжнародними партнерами особлива увага звертатиметься на рух потягів під час Євро-2012, констатував він.

Рекомендовано до перегляду:

» » » До 17 потягів щодня курсуватимуть між Україною і Польщею під час Євро

топ

  Цей день в історії.
  24 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014