Галичина.Інфо

До 2050 року українців стане менше на 9 млн, але країна стане жити набагато багатше

До 2050 року українців стане менше на 9 млн, але країна стане жити набагато багатше Експерти HSBС вважають, що до 2050 року список провідних економік світу розшириться з 30 до 100 країн, а працездатне населення Московії скоротиться до цього часу на 31%. Стрімкий підйом чекає Філіппіни, які стануть 16-ою найбільшою економікою світу, піднявшись на 27 сходинок з поточної позиції. Експерти прогнозують, що Перу може показати середнє зростання в 5,5% у найближчі чотири десятиліття і перестрибнути через 20 позицій, зайнявши 26-е місце в рейтингу найбільших економік у 2050 році. Чилі має всі шанси стати ще однією великою економікою Латинської Америки, наголошується в доповіді. Експерти також вважають, що Україна додасть 19 позицій і займе 40-е місце завдяки своїй системі освіти та розвитку законодавчої бази, при цьому населення країни скоротиться приблизно до 36 мільйонів осіб із 45 мільйонів сьогодні.

У 2050 році фахівці прогнозують значні демографічні зміни. Населення Нігерії, як вважають автори документа, практично зрівняється з населенням США, а в Ефіопії буде проживати вдвічі більше людей, ніж у Великобританії чи Німеччині. Експерти вважають, що чисельність населення багатьох країн Африки подвоїться, і Пакистан займе шосте місце в світі за чисельністю населення. Фахівці HSBС вважають, що навіть якщо деякі з цих країн залишаться відносно бідними в розрахунку на душу населення, їх економіки можуть значно зрости за рахунок приросту населення.

З іншого боку, йдеться в доповіді, працездатне населення Японії скоротиться на 37%, а Московії - на 31%. Аналогічні проблеми HSBС прогнозує і єврозоні: працююче населення Німеччини скоротиться на 29%, Португалії - на 24%, Італії та Іспанії - на 23% і 11% відповідно, що може створити новий сценарій розвитку кризи суверенного боргу.У категорію 26 країн, що швидко розвиваються, HSBС відносить Китай, Індію, Філіппіни, Малайзію, Бангладеш, Узбекистан, Казахстан, Туркменістан, Перу, Еквадор, Єгипет і Йорданію. У категорію націй зі зростаючою економікою входять 43 країни. Серед них 11 країн Латинської Америки, включаючи Бразилію, Аргентину, Чилі, Сальвадор, Коста-Ріку та Домініканську республіку; Туреччина, Румунія, Чехія, Ірак і Ємен.

Згідно з документом, 19 з 30 провідних (зараз) економік світу будуть представлені країнами, які сьогодні відносять до країн, що розвиваються. Визначати глобальне економічне зростання будуть не тільки Китай та Індія, але і Нігерія, Перу і Філіппіни, вважають експерти.

Раніше, нагадаємо, аналітики інвестиційного банку Nomura прогнозували, що в 2012 році світ переживе відразу кілька жахів: розпад єврозони, зниження кредитного рейтингу США, зміну президентського курсу в Московії, політичні загострення в Азії.

Рекомендовано до перегляду:

» » » До 2050 року українців стане менше на 9 млн, але країна стане жити набагато багатше

топ

  Цей день в історії.
  17 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014