Галичина.Інфо

У Тернополі відкриють візовий центр Польщі

У Тернополі відкриють візовий центр Польщі 20 січня у Тернополі відкриють візовий центр Польщі. Про це повідомив 16 січня під час презентації цього центру консул польського консульства у Львові Ярослав Дрозд. Він зазначив, що послуги даного центру обходитимуться людям у 225 гривень.

«Такі пункти прийому візових анкет ми створюємо для того, щоб люди тут здали документи, забули про свої проблеми, а потім прийшли і отримали свої документи із візами. Звісно, якщо комусь з тих чи інших причин не заборонено в’їзд в Європу. Візи у даному центрі видаватимуть не довше, ніж у консульстві. Ми навіть намагатимемось, щоб ця процедура для візових центрів тривала на один день менше», - зауважив консул.

Рохіт Сапру, керівник індійської компанії VFS Global в Україні, яка спільно з польським консульством реалізовує даний проект у Тернополі, зазначив, що загалом в центрі документи прийматимуть у 9-ти віконцях.

«Тобто, у нас є достатньо потужностей, щоб не створювати незручностей для людей, які захочуть отримати візу», – сказав він.

Всього у тернопільському пункті прийому візових анкет працюватиме 11 працівників.

Отримати візи у ньому зможуть лише жителі Тернопільської, Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської та Чернівецької областей, які належать до Львівського консульського округу.

За даними Р.Сапру, наразі аналогічні центри в листопаді 2011 року уже відкрили в Івано-Франківську та Львові, 26 січня пункті прийому візових анкет запрацює в Дніпропетровську, а невдовзі – у Донецьку.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Тернополі відкриють візовий центр Польщі

топ

  Цей день в історії.
  18 серпня:

  1830 — народився Франц-Йозеф, імператор Австро-Угорщини.

  1956 — народився Василь Герасим\'юк, український поет, шевченківський лауреат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014