Галичина.Інфо

Freedom House: У світі лише 87 вільних країн

Freedom House: У світі лише 87 вільних країн Народні повстання в арабському світі протягом 2011 року надихнули багатьох людей, які живуть у недемократичних країнах. Такі висновки містить щорічна доповідь американської неурядової організації Freedom House («Дім свободи»). Водночас в оприлюдненому в четвер звіті ідеться, що вже шостий рік поспіль зменшується кількість країн, у яких гарантовані всі політичні і громадянські права. За підсумками 2011 року Freedom House називає «вільними» 87 країн (зі 193, - ред.), у яких проживає 43% населення світу. Такі ж показники фіксувалися і 2010 року. У 26 країнах світу американські правозахисники фіксують зниження рівня свободи, лише у 12 країнах цей показник зростає.

Нагадаємо, у квітневому звіті 2011 року експерти міжнародної правозахисної організації Freedom House відзначили концентрацію влади у певної групи в Україні, вибіркове переслідування політичних опонентів, вибіркове правосуддя, збільшення ролі Служби безпеки України. У звіті також зазначалося, що експерти місії побачили в Україні "нездорове політичне середовище".
Моніторинг відбувався у лютому 2011 року під егідою Freedom House. Троє експертів здійснили поїздки до Києва, Харкова та Львова, де зустрічалися з чиновниками, представниками опозиції, громадських організацій, журналістами і студентами. На основі бесід експерти підготували звіт, який було презентовано в Києві 14 червня.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Freedom House: У світі лише 87 вільних країн

топ

  Цей день в історії.
  19 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014