Галичина.Інфо

На Львівщині 28 квітня хочуть вшановувати жертв "Вісли"

На Львівщині 28 квітня хочуть вшановувати жертв "Вісли" Комісія з питань євроінтеграції, транскордонного співробітництва та зв'язків з українцями за кордоном Львівської обласної ради ініціює розгляд на найближчій сесії питання про відзначення у 2012 році 65-річчя з часу трагічних подій операції "Вісла".

Як повідомили у відділі інформації та зв’язків з громадськістю Львівської обласної ради, депутати пропонують оголосити 28 квітня на території Львівської області Днем жалоби та доручити Львівській ОДА у місячний термін розробити та подати на затвердження облради план заходів щодо вшанування жертв операції "Вісла" у 2012 році з нагоди 65-их роковин цих трагічних подій.

Також депутати планують звернутися до інших обласних рад України з пропозицією провести у 2012 році заходи із вшанування жертв операції "Вісла".

Операція «Вісла» — етнічна чистка, здійснена у 1947 році (початок - 28 квітня) під керівництвом Радянського Союзу, Польщі, Чехословаччини. Полягала у примусовій депортації (виселенні) з використанням збройних сил вказаних країн українців з Лемківщини, Посяння, Підляшшя і Холмщини на ті території у західній та північній частині польської держави, що до 1945 належали Німеччині.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Львівщині 28 квітня хочуть вшановувати жертв "Вісли"

топ

  Цей день в історії.
  5 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014