Галичина.Інфо

Готується пастирський візит Глави УГКЦ в Канаду

Готується пастирський візит Глави УГКЦ в Канаду Глава УГКЦ протягом вересня 2012 року перебуватиме в Канаді. Предстоятель Церкви візьме участь у Синоді Єпископів УГКЦ у Вінніпезі, де проходитимуть святкування сторіччя блаженного священномученика Микити (Будки), першого єпископа УГКЦ Канади, а також відвідає з пастирським візитом інші єпархії Канади.

Про це офіційно повідомлено в Душпастирському листі українських греко-католицьких єпископів Канади до духовенства, монашества та мирян УГКЦ в Канаді від 19 січня 2012 року. Як зазначено в листі, «завдяки пастирському візиту Патріарха Святослава будуть зміцнені зв’язки нашої Церкви в Канаді з Церквою в Україні, як рівно ж буде звершена пам’ять блаженного Владики Микити (Будки)». Тому кожна єпархія УГКЦ Канади несе відповідальність за планування візиту Глави УГКЦ на своїй території.

Крім того, у листі повідомлено про те, що 2012 рік проголошений Роком Господнім - сприятливим УГКЦ в Канаді. Адже «це буде час гостинного прийому в ім’я Господа» та час «перегляду та відновлення пастирської місії УГКЦ у світі». Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Готується пастирський візит Глави УГКЦ в Канаду

топ

  Цей день в історії.
  6 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014