Галичина.Інфо

Google перестане виводити у топ-позиції сайти з великою кількістю реклами

Google перестане виводити у топ-позиції сайти з великою кількістю реклами У новій версії пошукового алгоритму Google сайти, які зловживають кількістю реклами, отримають низький рейтинг і не стануть потрапляти у топ-позиції пошукової видачі. Як повідомили представники Google у своєму блозі, якщо кількість розміщеної реклами порівняно з контентом, що цікавить користувача, буде занадто великою на сайті, він стане втрачати позиції у пошуковику.

Це викликано зростанням кількості скарг від користувачів - вони незадоволені, що часто на вищих позиціях у пошуковій видачі виявляються сторінки із малою кількістю корисної інформації, що містять водночас дуже багато рекламних повідомлень. Таким чином користувач змушений "пробиратися" до того, його цікавить, через ряд спливаючих, бічних або заголовних банерів на сторінці.

З оновленням пошукових алгоритмів дана ситуація має покращитися.

Водночас Google запевняє, що сайти, які не зловживають спливаючими і заголовними банерами, не постраждають від нових змін в алгоритмі пошукової системи.

У масштабах глобальних пошукових запитів видача зміниться приблизно на 1%. Компанія рекомендує авторам та адміністраторам сайтів оптимізувати формати показу реклами для того, щоб сайт не потрапив під фільтрацію і не втратив своїх позицій у видачі.

Щоб залишатися на колишніх позиціях, сайти повинні оптимізувати розміщення банерів та графічних рекламних елементів у себе таким чином, щоб вони не займали значну частину великої області на сторінках під час роботи з сайтом на екранах із малою, середньою та великою роздільною здатністю.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Google перестане виводити у топ-позиції сайти з великою кількістю реклами

топ

  Цей день в історії.
  19 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014