Галичина.Інфо

У Львові представники 15 країн розробляють сценарій військових навчань

У Львові представники 15 країн розробляють сценарій військових навчань 23 січня на базі Академії сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного у Львові розпочалася початкова плануюча конференція із підготовки до проведення українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ “Репід Трайдент – 2012”.

Як повідомили у прес-службі Міністерства оборони, участь у цьому заході беруть понад 100 представників від оборонного відомства України та армій 15 країн-учасниць. Зокрема, до Львова прибули військовослужбовці та спеціалісти від збройних сил США, Великої Британії, Канади, Австрії, Німеччини, Сербії, Республіки Молдова, Польщі, Королівства Швеція тощо. Найбільша іноземна делегація від Сполучених Штатів Америки, до неї увійшло 40 фахівців на чолі із представником Командування Сухопутних військ ЗС США в Європі Кевіном Уолком.

Впродовж чотирьох днів учасники заходу мають визначитись із вимогами до району проведення навчань, визначити навчальні завдання для підрозділів, які братимуть участь у “Репід Трайдент – 2012” та узгодити логістичні потреби і юридично-правову базу проведення навчань. Також триває розробка сценарію цьогорічних навчань.

Місцем проведення навчань обрано територію Міжнародного центру миротворчості та безпеки, який розташовано у Яворівському районі на Львівщині.

Конференція триватиме до 27 січня.

Українсько-американське командно-штабне навчання із залученням військ “Репід Трайдент – 2012” відбуватиметься з 16 до 27 липня цього року. За попередніми даними у підготовці та проведенні навчань братимуть участь понад 1200 військовослужбовців. З них, 800 з української сторони. Планується, що цьогорічний “Репід Трайдент – 2012” розподілятиметься на дві фази: командно-штабну та польову.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові представники 15 країн розробляють сценарій військових навчань

топ

  Цей день в історії.
  21 листопада:

  1952 — Народився Франці́шек Яво́рський, дослідників і популяризаторів історії Львова і Галичини.

  1916 — Помер Франц-Йозеф, імператор Австро-Угорської Імперії.

  1916 — Народився Геляс Ярослав, актор та режисер.

  1918 — У Львові встановлено польську владу. Уряд ЗУНР переїжджає до Тернополя, згодом до Станіслава.

  1919 — Був укладений «Договір між союзними державами і Польщею про Східну Галичину», який передбачав передачу на 25 років Галичини до складу Польщі з обов\'язковим забезпеченням їй автономного статусу.

  1920 — Армія УНР перейшла ріку Збруч на територію Польської держави, де була інтернована в таборах.

  1952 — Народився єпископ УГКЦ Микола Сімкайло.

  1968 — Народилася Тамара Горська, канадська актриса українського походження, тележурналістка, режисер.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014