Галичина.Інфо

У Львові представники 15 країн розробляють сценарій військових навчань

У Львові представники 15 країн розробляють сценарій військових навчань 23 січня на базі Академії сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного у Львові розпочалася початкова плануюча конференція із підготовки до проведення українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ “Репід Трайдент – 2012”.

Як повідомили у прес-службі Міністерства оборони, участь у цьому заході беруть понад 100 представників від оборонного відомства України та армій 15 країн-учасниць. Зокрема, до Львова прибули військовослужбовці та спеціалісти від збройних сил США, Великої Британії, Канади, Австрії, Німеччини, Сербії, Республіки Молдова, Польщі, Королівства Швеція тощо. Найбільша іноземна делегація від Сполучених Штатів Америки, до неї увійшло 40 фахівців на чолі із представником Командування Сухопутних військ ЗС США в Європі Кевіном Уолком.

Впродовж чотирьох днів учасники заходу мають визначитись із вимогами до району проведення навчань, визначити навчальні завдання для підрозділів, які братимуть участь у “Репід Трайдент – 2012” та узгодити логістичні потреби і юридично-правову базу проведення навчань. Також триває розробка сценарію цьогорічних навчань.

Місцем проведення навчань обрано територію Міжнародного центру миротворчості та безпеки, який розташовано у Яворівському районі на Львівщині.

Конференція триватиме до 27 січня.

Українсько-американське командно-штабне навчання із залученням військ “Репід Трайдент – 2012” відбуватиметься з 16 до 27 липня цього року. За попередніми даними у підготовці та проведенні навчань братимуть участь понад 1200 військовослужбовців. З них, 800 з української сторони. Планується, що цьогорічний “Репід Трайдент – 2012” розподілятиметься на дві фази: командно-штабну та польову.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові представники 15 країн розробляють сценарій військових навчань

топ

  Цей день в історії.
  22 вересня:

  1939 - У Винниках, об 11.00 підписано угоду між командуванням польського гарнізону у м. Львові і радянськими військовим командуванням про передання м. Львова Червоній армії. О 14.00 польські війська почали складати зброю, о 15.00 з’єднання 2-го кавалерійського корпусу у пішому строю сумісно з танками 24-ї, 38-ї та 10-ї танкових бригад вступили у місто. Пункт 8 підписаної польською і радянською сторонами угоди гарантував офіцерам польської армії особисту свободу і недоторканість їхнього особистого майна, право на виїзд до зарубіжних країн. Ці умови не було виконано: при виході з міста обеззброєні колони поляків були оточені частинами Червоної армії і НКВС та відправлені до концтаборів.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014