Галичина.Інфо

Термінал аеропорту «Львів» здано у тестову експлуатацію

Термінал аеропорту «Львів» здано у тестову експлуатацію Урочиста здача у тестову експлуатацію нового терміналу аеропорту «Львів» відбулася безпосередньо у новому терміналі 25 січня.

«В старі часи, якщо була річка, то вважали, що буде місто. У нові часи, якщо є летовище, то є місто», - зазначив під час здачі мер Львова Андрій Садовий. Міський голова також заявив, що аеропорт «Львів» є одним з найкрасивіших у Європі: «Я дуже гордий, що ми у Львові маємо красень-аеропорт, який є одним з найкрасивіших у Європі. Сьогодні головне, щоб ми на цьому летовищі мали злагоджену роботу, щоб лого міста «Львів відкритий для світу», дало можливість всім, хто сюди прилетить в гості, мати велике бажання знову вертатись в одне з найкращих міст світу».

Урочини відбувалися також за участі голови ЛОДА Михайла Костюка,голови Львівської облради Олега Панькевича, радника президента України Ганни Герман і віце-прем’єр-міністра України - міністра з інфраструктури Бориса Колеснікова. Після оголошення про здачу терміналу в тестову експлуатацію Борис Колесніков вручив пам’ятні відзнаки – спеціальні монети до Євро-2012 з зображенням стадіону «Арена-Львів» номіналом 5 гривень М. Костюку, О. Панькевичу, А. Садовому і всім працівникам нового терміналу.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Термінал аеропорту «Львів» здано у тестову експлуатацію

топ

  Цей день в історії.
  23 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014